Návrat pred kamery? Vojvodkyňa Meghan si vraj už hľadá filmového agenta

Bola to jedna z alternatív, o ktorej sa začalo uvažovať okamžite po prekvapivom "Megxite". Že by sa nakoniec stala pravdou?

31.01.2020 08:30
princ Harry a jeho manželka Meghan Foto: ,
Britský princ Harry a jeho manželka Meghan sa usmievajú počas odchodu z Kanadského domu v Londýne 7. januára 2020.
3

Americký magazín US Weekly priniesol informáciu od svojho zdroja, že vojvodkyňa Meghan si začala hľadať manažéra. „Aktívne si hľadá manažéra a agenta pre budúce projekty,“ cituje týždenník svoj zdroj. „Mohol by to byť manažér alebo filmový agent. Už začala oslovovať známych ľudí z brandže, ktorí by jej mohli pomôcť nájsť niekoho na zastupovanie,“ pokračoval zdroj.

Britské médiá sa vo veci snažili kontaktovať Buckinghamský palác, ale zatiaľ sa žiadneho stanoviska nedočkali. O tom, že by sa vojvodkyňa Meghan chcela vrátiť k pôvodnej profesii herečky, sa však špekuluje už pár týždňov.

Keď s manželom Harrym vyhlásili, že by chceli obmedziť svoje povinnosti, ktoré vyplývajú z príslušnosti ku kráľovskej rodine a osamostatniť sa, mnohí začali prichádzať s teóriami, ako si pár bude zarábať na živobytie.

Okrem návratu k herectvu pre niekdajšiu hviezdu seriálu Kravaťáci prichádza do úvahy aj účasť na ďalších verejných projektoch, písanie kníh či napríklad spoločensko-politická funkcia v prípade princa Harryho. Čo príde, však ukáže až budúcnosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #návrat #kariéra #herectvo

+ Je váš šťastný deň, nebojte sa všetko dopadne presne tak ako chcete.
Ak chcete lepšiu prácu, začnite si ju...

+ Buďte opatrný, oblečenie má byť vždy čisté, myslite nato.
Nerobte scény ak máte veľa práce, pustite sa do nej...