Návrat pred kamery? Vojvodkyňa Meghan si vraj už hľadá filmového agenta

Bola to jedna z alternatív, o ktorej sa začalo uvažovať okamžite po prekvapivom "Megxite". Že by sa nakoniec stala pravdou?

31.01.2020 08:30
princ Harry a jeho manželka Meghan Foto: ,
Britský princ Harry a jeho manželka Meghan sa usmievajú počas odchodu z Kanadského domu v Londýne 7. januára 2020.
debata (3)

Americký magazín US Weekly priniesol informáciu od svojho zdroja, že vojvodkyňa Meghan si začala hľadať manažéra. „Aktívne si hľadá manažéra a agenta pre budúce projekty,“ cituje týždenník svoj zdroj. „Mohol by to byť manažér alebo filmový agent. Už začala oslovovať známych ľudí z brandže, ktorí by jej mohli pomôcť nájsť niekoho na zastupovanie,“ pokračoval zdroj.

Britské médiá sa vo veci snažili kontaktovať Buckinghamský palác, ale zatiaľ sa žiadneho stanoviska nedočkali. O tom, že by sa vojvodkyňa Meghan chcela vrátiť k pôvodnej profesii herečky, sa však špekuluje už pár týždňov.

Keď s manželom Harrym vyhlásili, že by chceli obmedziť svoje povinnosti, ktoré vyplývajú z príslušnosti ku kráľovskej rodine a osamostatniť sa, mnohí začali prichádzať s teóriami, ako si pár bude zarábať na živobytie.

Okrem návratu k herectvu pre niekdajšiu hviezdu seriálu Kravaťáci prichádza do úvahy aj účasť na ďalších verejných projektoch, písanie kníh či napríklad spoločensko-politická funkcia v prípade princa Harryho. Čo príde, však ukáže až budúcnosť.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #herectvo #kariéra #návrat #vojvodkyňa Meghan
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nenechajte sa rozhodiť maličkosťami, nikdy vám to za to nestojí.
Čaká vás poriadna odmena, samozrejme v peňažnej...

+ Kvalitný spánok sa odzrkadľuje hlavne na vašej psychickej stránke.
Nezabúdajte pri práci aj na rodinu a...