Harry a William sa nerozišli v dobrom, tvrdí zdroj. Aspoň je už po všetkom...

06.02.2020 12:31

V centre pozornosti médií sú častejšie ich manželky, ale aj vzťah kráľovských bratov, princa Williama a princa Harryho, vyvolal v posledných mesiacoch viac pozornosti.

Britskí princovia William a Harry na archívnom...
Britskí princovia William a Harry na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Adrian Dennis

Do toho sa pridáva nové tvrdenie od zdroja z kráľovského paláca, ktorý tvrdí, že odlúčenie bratov neprebehlo najlepšie. Po tom, čo sa princ Harry a jeho manželka Meghan rozhodli vzdať časti kráľovských povinností a presťahovať do Kanady, sa vraj situácia v kráľovskej rodine poriadne vyostrila.

„V žiadnom prípade sa nerozišli v dobrom. Ale obaja si aspoň vydýchli, že už je za tým,“ citoval magazín People svoj zdroj. Podľa neho je celkom možné, že „Harry a Meghan nie celkom do hĺbky premysleli kroky, ktoré sa chystajú podniknúť“. „Ale iba túžili byť šťastní, kto by sa im divil,“ pokračoval informátor.

Začiatkom januára vyvolalo výraznú mediálnu odozvu počínanie mladšieho z bratov a jeho polovičky, keď ohlásili, že by chceli obmedziť kráľovské povinnosti a začať si zarábať na život. Priebeh bol pomerne rýchly a zaskočil nielen verejnosť, ale aj samotných manželov. Harry sa následne nechal počuť, že „dúfal, že to dopadne inak“.

Momentálne sa pozornosť médií opäť viac sústredila na členov kráľovskej rodiny, ktorí sa bezmedzne podieľajú na povinnostiach vyplývajúcich z ich postavenia. Princ William, jeho manželka Kate, ale aj princ Charles a jeho polovička Camila sú momentálne viac na očiach. Je pravdepodobné, že ide aj o stratégiu kráľovskej rodiny, ako odvrátiť pozornosť od „problematického“ Harryho.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vzťah #rozchod #princ William #princ Harry #kráľovská rodina #bratia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte veľké upratovanie, v čistom prostredí ide všetko lepšie.
Strážte si svoje miesto v práci a...

+ Snažte sa konzumovať viac jedla so strukovinami.
Určite si priority a snažte sa ich dodržať a nezanedbávať...