Fanúšikovia Gotta sú nadšení! Krok vdovy Ivany ocenili za pár hodín už tisíce ľudí

10.02.2020 14:56
karel gott
Karel Gott ( 14. júl 1939 - 1. október 2019) Autor: ,

Karel Gott ešte počas svojho života pravidelne s fanúšikmi komunikoval prostredníctvom sociálnych sietí.

Po jeho úmrtí však začala Ivana Gottová používať na komunikáciu s fanúšikmi oficiálnu stránku Karla Gotta (karelgott.com). Práve na nej oznámila Ivana Gottová počas Vianoc aj informácie o sprístupnení miesta posledného odpočinku verejnosti či mapku, ako sa k hrobu Karla Gotta na Malvazinkách dostanú jeho fanúšikovia. Išlo o poslednú správu v sekcii „novinky“.

Aktuálne sa však Ivana Gottová rozhodla začať komunikovať s fanúšikmi jej zosnulého manžela prostredníctvom sociálnych sietí a na facebooku uverejnila po dlhom čase príspevok. Pred pár hodinami napísala: „Vážení a milí priaznivci môjho manžela Karla, denne od vás dostávam povzbudivé listy a e-maily, za ktoré vám zo srdca ďakujem. Okrem iného sa mňa alebo našej agentúry Karel Gott Agency pýtate na projekty, ktoré chystáme. Z vašich reakcií som vycítila, že by ste mali záujem dozvedať sa ďalej o aktivitách spojených s naším milovaným Karlom. Preto som sa rozhodla obnoviť tento jeho profil, kde vám budem prinášať zaujímavosti spojené s menom Karel Gott a jeho odkazom.“

V priebehu troch hodín správu označilo „lajkom“ 22 000 ľudí a celkovo sa informácia Ivany Gottovej stretla s ohromným nadšením. Práve prostredníctvom facebooku Gott informoval svojich priaznivcov v septembri aj o jeho zdravotnom stave, kedy priznal, že sa mu vrátila rakovina. Fanúšikovia mu aj prostredníctvom sociálnych sietí vyjadrovali svoju podporu.

Karel Gott, ktorý trpel akútnou leukémiou, zomrel 1. októbra 2019. 11. októbra sa na verejnej rozlúčke so zosnulým spevákom Karlom Gottom v pražskom paláci Žofín zúčastnilo 49 000 ľudí. 12. októbra sa konala zádušná omša na Pražskom hrade v Chráme sv. Víta, za prítomnosti jeho manželky, Ivany Gottovej, dcér Charlotte Elly, Nelly Sofie, Dominiky a Lucie, a pozvaných hostí. Medzi nimi bol prezident Miloš Zeman, český a slovenský premiér Andrej Babiš a Peter Pellegrini a desiatky hostí z umeleckého sveta – Jiří Bartoška, Eva Pilarová, Bolek Polívka, Marika Gombitová, Miro Žbirka, Dagmar Havlová, Zlata Adamovská, Ivana Chýlková, Jan Kraus a mnohí ďalší.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Karel Gott #Ivana Gottová #facebook
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa ďaleko od chorých, ak cestujete vo verejnej doprave.
Vyhnite sa na pracovisku debatám o...

+ Nestrácajte optimizmus a dobrú náladu pre obyčajnú nádchu.
Zachovajte pokojnú myseľ a buďte opatrní,...