Harry zmizol do Kanady, William utužuje vzťahy s otcom: Tieto zábery sú dôkaz!

12.02.2020 14:40

Možno sa odchodom princa Harryho a jeho manželky Meghan do Kanady ochladili rodinné vzťahy so zvyškom kráľovskej rodiny. Ale v nej, zdá sa, naopak dochádza k utužovaniu ďalších.

Princ William s otcom, princom Charlesom...
Princ William s otcom, princom Charlesom spoločne na basketbalovom zápase vozíčkarov, ktorý si vyskúšali počas návštevy zdravotníckeho centra Defence Medical Rehabilitation Centre Stanford Hall. Autor: SITA/AP, Richard Pohle

Aspoň dedukovať sa to dá z utorňajšej návštevy v anglickom meste Loughborough, na ktorej sa spoločne zúčastnil princ Charles s manželkou Camillou a jeho syn, princ William s polovičkou Kate.

Médiá si okamžite všimli, že išlo o výnimočné spoločné absolvovanie kráľovských povinností, keď sa britský následník trónu Charles s najstarším synom vybrali na návštevu rehabilitačného centra pre bývalých členov armády.

Vojvodkyňa Kate Duchess z Cambridge v
		kabáte...
Princ
		William s otcom, princom
		Charlesom...
+2Princ Charles (v
		popredí) nasledovaný
		manželkou...

Pred objektívmi vzniklo aj niekoľko vrúcnych záberov. Napríklad, keď si princ William vyskúšal basketbalovú hru na invalidnom vozíčku a jeho otec ho kamarátsky potľapkával alebo mu s úsmevom masíroval krk ako vyčerpanému hráčovi. Tomu sa so smiechom prizerali obe manželky, nevesta Kate aj jej svokra Camilla.

Návšteva rehabilitačného centra pre bývalých vojakov nebola prekvapením, keďže práve William je jeho hlavným patrónom a pred pár rokmi inicioval myšlienku jeho vzniku aj peňažnej zbierky, do ktorej sa sám zapojil slušnou sumou.

Jeho manželka Kate tentoraz nechala pred objektívmi skôr „vyniknúť“ práve Williama a jeho otca Charlesa, so svokrou Camillou sa však venovali diskusii s ďalšími pacientmi.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vzťahy #vojvodkyňa Kate #spolu #rodina #princ William #princ charles #návšteva
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Skončíte s prejedaním a zbavíte sa sviatočných kilogramov z decembra.
Zvýšenie platu vám nemusí zaručiť...

+ Pozor na prepínanie svojich síl. Nie je hanba priznať vyčerpanie.
Nenechajte sa úmyselne vtiahnuť do...