Vojvodkyňa Kate sklamala malých fanúšikov! Mrzí ma to, povedala

13.02.2020 15:00
vojvodkyňa Kate
Vojvodkyňa Kate počas návštevy "The Ark Open Farm" neďaleko Belfastu v obklopení malých fanúšikov. Autor: ,

Skutočnosť, že vojvodkyňu z Cambridge milujú predovšetkým deti, je dobre známa.

Množstvo jej malých fanúšikov si na svoju kráľovskú hviezdu počkalo aj počas jej aktuálnej návštevy na farme neďaleko Belfastu. V týchto dňoch trojnásobná mama propaguje po Veľkej Británii projekt „5 Big Questions“, ktorý je zameraný na prieskum, ako zlepšiť rozvoj najmenších detí do veku 5 rokov a projekt podporuje Nadácia kráľovskej rodiny. V jej mene ho propaguje práve 38-ročná Kate.

Vojvodkyňa Kate počas návštevy "The Ark
		Open...
Vojvodkyňa
		Kate počas návštevy "The Ark
		Open...
+2Vojvodkyňa Kate počas
		návštevy "The Ark
		Open...

V dave čakajúcich fanúšikov sa Kate prihovorila aj dvom malých deťom, ale tie zostali zo svojej „princeznej“ sklamané, ako povedala ich mama priamo vojvodkyni. Veselý moment sa ocitol aj na stránke Cool FM News. Manželke princa Williama totiž na farme chýbala korunka či tiara, ktoré nosí na spoločenských udalostiach. „Mysleli si, že budete mať na hlave korunku,“ prihovorila sa vojvodkyni mama detí. „Oh, ja viem a veľmi ma to mrzí,“ odpovedala Kate s úsmevom na perách.

Ako uvádza stránka magazínu People, trojročná Annabel dokonca očakávala, že Kate bude mať počas návštevy farmy na sebe aj šaty ako princezná, ona však prišla v hnedej bunde a čižmách. „Annabel si myslela, že Kate vyzerá v skutočnosti ako Popoluška,“ vysvetlila mama malého dievčatka a pre spomínaný server ešte dodala: „Bolo od vojvodkyne Kate skvelé, ako sa snažila porozprávať s čo najväčším počtom detí a ich rodičov.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #Belfast
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa necháte rozmaznávať dobrou večerou a filmom.
Nepodliehajte ezoterike a mystike. Stojí vás to dosť...

+ Chladné počasie vám nedovolí ísť von, zostanete však v dobrej nálade.
Pokiaľ sa chystáte začať jazykový...