Harry a Meghan pretrhli ďalšie spojenie s Londýnom! Doplatili na to ich zamestnanci

14.02.2020 13:40
Britian Britský princ Harry a jeho polovička -...
Britský princ Harry a jeho polovička - vojvodkyňa Meghan. Autor: ,

Princ Harry (35) a vojvodkyňa Meghan (38) pokračujú v "trhaní" spojenia s Veľkou Britániou. Z Kanady sa už nevrátia?

Ich 15 zamestnancov dostalo výpovede. Zároveň sa Harry a Meghan vzdali svojich priestorov, ktoré mali vyhradené v Buckinghamskom paláci, informuje Daily Mail. Podľa spomínaného denníka ide o ďalší významný signál, že dvojica sa do Londýna neplánuje vrátiť.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu mali správu o zatvorení kancelárie oznámiť svojim zamestnancom už v januári, keď celé šialenstvo okolo „Megxit-u“ vypuklo. Podľa spomínané denníka môžu byť z ich tímu v paláci naďalej zamestnaní maximálne dvaja ľudia, ostatní si tak budú musieť hľadať inú prácu.

Zdroj z blízkosti kráľovskej rodiny sa pre spomínaný denník vyjadril: „Vzhľadom na fakt, že dvojica sa stiahla, nebudú pre nich potrebné kancelárie v Buckinghamskom paláci. Zatiaľ sa stále pracuje na odchode dvojice a zamestnanci sa presúvajú na iné pozície. Bohužiaľ, bez prepúšťania sa to nezaobíde.“

Náročnejšie obdobie tak čaká asistentku Fionu Mcilwham či šéfku komunikačného oddelenia, Sarah Lathamovú, obe začali pre Harryho a Meghan pracovať len minulý rok. "Celý tím je voči kráľovskému páru veľmi lojálni a rešpektuje rozhodnutie, ktoré Harry a Meghan urobili.

18. januára kráľovná Alžbeta II. oznámila, že britský princ Harry a jeho manželka Meghan už nebudú disponovať titulom kráľovská výsosť, nebudú plniť pracovné povinnosti plynúce z príslušnosti ku kráľovskej rodine a nebudú platení z verejných prostriedkov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Meghan #princ Harry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...

+ Teplé kúpele pre vás môžu byť ten najlepší spôsob relaxácie.
Myslite na zadné dvierka, rodinu...