Nový účes filmovej ikony Blanchettovej? Toto nedopadlo najlepšie...

19.02.2020 07:47
Cate Blanchett
Herečka Cate Blanchett pózuje fotografom na premiére True History of the Kelly Gang v Londýne. Autor: ,

Patrí medzi najštýlovejšie ženy hollywoodskeho sveta, ale ako sa zvykne hovoriť, aj "majster tesár sa občas utne". Nová vizuálna zmena známej herečky nevyšla najlepšie.

Reč je o austrálskej rodáčke Cate Blanchettovej, ktorá sa pred pár dňami objavila v Londýne, aby si pozrela niekoľko prehliadok módnych tvorcov s kolekciami na sezónu Jeseň/Zima 2020. Päťdesi­atročná hviezda a dvojnásobná držiteľka Oscara okamžite zaujala novým účesom.

Blondínka má vlasy ostrihané do prísnejšieho bobu. Ale nielen to. Aj odtieň jej plavých kaderí je výrazne zosvetlený. Keď sa však Cate Blanchett predvádzala pred fotografmi, zaujala aj jej celková vizáž. A tentoraz sa zdá, že sa jej tím poradcov na módu a štýl trošku sekol.

Herečka Cate Blanchett pózuje fotografom na...
Herečka Cate Blanchett pózuje fotografom na premiére True History of the Kelly Gang v Londýne. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

S novým účesom, prísne vyčesaným tak, aby odhaľoval jej tvár, sa objavila aj na premiére novinky True History of Kelly Gang. Hoci na pohľad zaujala čiernym rolákom a trblietavým sakom, jej imidž pútal pozornosť.

Okrem účesu to bola aj tvár, ktorá pôsobí ako čerstvo po nejakom skrášľovacom zákroku. Či ho naozaj štvornásobná mama podstúpila, sa môžeme len domnievať. V galérii si môžete pozrieť zmeny imidžu, ktorými v posledných rokoch prešla Cate Blanchett.

Herečka
		Cate Blanchett vyzerala veľmi pôvabne.
Herečka
		Cate Blanchett na galavečere na
		počesť...
+10Herečka Cate Blanchett
		žiarila v šatách Givenchy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#účes #novinka #imidž #Cate Blanchett
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku