Affleck túži mať zmysluplný vzťah: Na zoznamkách? Tam ma nenájdete!

, 24.02.2020 00:00
Herec Ben Affleck sa vo filme Justice League...
Herec Ben Affleck sa vo filme Justice League vrátil ako Batman. Autor: ,

Americký herec a filmár Ben Affleck chce mať zmysluplný vzťah.

Ako uviedol v rozhovore s novinárkou Diane Sawyer, ktorý odvysielali v relácii Good Morning America, na internetových zoznamkách ani na zoznamovacích aplikáciách ho ale nenájde.

„Nie som na žiadnych webstránkach, nie som ani na aplikáciách na randenie. Ani na Tindri, Grindri, Brindri, Bumble či Humble. Nie som na žiadnej z nich. Nesúdim ľudí, ktorí sú. Poznám ľudí, ktorí ich používajú a zabávajú sa, ale to nie je pre mňa,“ vysvetlil 47-ročný umelec.

Zdôraznil, že by chcel „mať vzťah, ktorý je hlboko zmysluplný a taký, ktorému by som sa mohol odovzdať“. Ako neskôr dodal, dúfa, že o päť rokov bude v „zdravom, stabilnom, milujúcom a vernom vzťahu“.

Affleck bol v rokoch 2005 – 2018 ženatý s herečkou Jennifer Garnerovou, s ktorou má tri deti. Iba nedávno v rozhovore pre New York Times priznal, že rozpad manželstva považuje za svoje najväčšie osobné zlyhanie.

V novom filme The Way Back, v ktorom stvárňuje rozvedeného basketbalového trénera závislého od alkoholu a údajne po nakrúcaní scény, kde sa vyznáva svojej exmanželke a ľutuje svoje chyby, musel z pľacu odísť, pretože celý moment veľmi intenzívne prežíval.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zmysluplný #vzťah #túžba #rodina #Ben Affleck
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku