Jessica Biel oslavuje s mega kusom torty! Na uplynulý rok zostanú trpké spomienky

Americká herečka Jessica Biel oslavuje 3. marca 38. narodeniny.

03.03.2020 15:20
Herečka Jessica Biel prišla na premiéru v... Foto: ,
Herečka Jessica Biel.
debata

A hoci na Instagrame zverejnila veselý záber s obrovským kusom narodeninovej torty, uplynulý rok má pre sympatickú hnedovlásku aj trpkú príchuť. Ale na to chce krásna Biel zrejme čo najrýchlejšie zabudnúť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

It’s a cake-bigger-than-my-face kind of (pre-)birthday...

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

Koncom novembra totiž uštedril spevák a herec Justin Timberlake (38) svojej manželke, Jessice Bielovej, nepríjemný úder pod pás. Paparazzi ho nachytali v spoločnosti s peknou kolegyňou Alishou Wainwrightovou (30), ako spolu popíjajú v jednom z barov v meste New Orleans. Kučeravá herečka, s ktorou Timberlake stál pred kamerami filmu Palmers, speváka najskôr hladila po kolene, následne ju herec držal pod stolom za ruku, ich prsty boli prepletené. Škandál bol na svete.

Následne prišlo verejné ospravedlnenie sa manželke, neskôr sa už dvojica spoločne ukázala aj na verejnosti ruka v ruke. Doposiaľ však ideálne manželstvo dvojice prežili v roku 2019 nepríjemnú skúšku, ktorej sa prizeralo veľa divákov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy birthday to the most timeless man I know. You somehow grow up without growing old. We love you so much ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Biel (@jessicabiel),

Biel sa však zo škandálu postupne „otriasla“ a na svojom Instagrame už začala zverejňovať aj zábery s manželom, ktoré boli plné lásky. Napríklad pred pár dňami na sviatok svätého Valentína zverejnila záber svojho manžela s ich spoločných synom Silasom. A na Timberlakea nezabudla ani na jeho narodeniny, ktoré oslávil 31. januára – pri tejto príležitosti Biel zverejnila záber, ako sa s manželom bozkáva.

Timberlake je s Bielovou ženatý od roku 2012 a spoločne vychovávajú syna Silasa, ktorý má štyri roky.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Justin Timberlake #Jessica Biel