Slávni manželia opäť pred objektívmi: Na tento moment sa čakalo tri roky!

Viac ako tri roky! Taký dlhý čas trvalo, aby sa znovu objavili na spoločenskom podujatí bok po boku. A to sú už nejaký čas manželia.

07.03.2020 10:00
debata (1)
Herečka Alicia Vikander a jej manžel Michael... Foto: - / Wenn / Profimedia
Herečka Alicia Vikander a jej manžel Michael Fassbender po rokoch na spoločnej filmovej akcii. Herečka Alicia Vikander a jej manžel Michael Fassbender po rokoch na spoločnej filmovej akcii.

Reč je o herečke Alicii Vikanderovej a hercovi Michaelova Fassbenderovi, ktorí tvoria jeden z najuzavretejších párikov Hollywoodu. Napriek tomu, že obaja absolvujú pomerne veľké množstvo profesionálnych aktivít pod dohľadom verejnosti a médií, ich spoločná prezentácia je takmer nulová. A momentov, keď ich môžu paparazzovia či reportéri zachytiť spoločne, ako šafranu.

Výnimkou sa stal štvrtkový večer v írskom Dubline, kde sa manželská dvojica zúčastnila na otvorení dublinského filmového festivalu. Manželia dorazili na podujatie spoločne a v dobrej nálade a spoločne si potom aj zapózovali pred logom festivalu a v rámci oficiálneho stretnutia s médiámi.

Fassbender prišiel ako ambasádor premiérovaného filmu Calm with horses, v ktorom si však tentoraz nezahral. Zhostil sa producentskej úlohy. A jeho pôvabná manželka, ktorá má švédsky pôvod, ho prišla podporiť.

Dvojica sa zosobášila v roku 2017 a aj ich svadba prebiehala v takmer úplnom utajení. Paparazzovia síce herecký pár načapali na plážovej párty, ktorá predchádzala svadobnému ceremoniálu. Momentky zo samotnej svadby však zostali utajené.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #festival #Alicia Vikander #Michael Fassbender #spolu
Flowers

+ Neustále myslíte na prácu, budete pod stresom a nezvládnete to.
Peniaze zarábate hlavne pre seba, nie...

+ Vybehnite z deťmi na prechádzku, neprospeje len vám, ale aj im.
Cez víkend vybehnite s kamarátkami na drink....