Staral sa o žiarivý mejkap Meghan v Londýne! Nenávisť ľudí prišla okamžite

12.03.2020 11:40

Princ Harry a jeho manželka Meghan sa počas uplynulých dní v Londýne lúčili so svojimi kráľovskými povinosťami.

Ich lúčením boli popretkávané verejné vystúpenia, ktoré bok po boku absolvovali. Ukázali sa na udeľovaní Endeavour Fund Awards, zavítali aj do Royal Albert Hall či sa spolu s princom Williamom a jeho manželkou objavili na slávnostnej bohoslužbe pri príležitosti osláv Comonnwealth Day.

Vojvodkyňa Meghan v  Royal Albert Hall.
Vojvodkyňa Meghan v Royal Albert Hall. Autor: SITA/AP, Eddie Mulholland

Počas všetkých verejných vystúpení 38-ročná Meghan priam žiarila. Skvelý výber garderóby na spomínané prestížne udalosti ešte podčiarkol jej mejkap. O ten sa počas posledných dní staral známy americký vizážista a osobný priateľ vojvodkyne zo Sussexu, Daniel Martin. Na svojom Instagrame to potvrdil zverejnením niekoľkých záberov na krásne upravenú tvár Meghan.

Meghan počas udeľovania  Endeavour Fund Awards.
Meghan počas udeľovania Endeavour Fund Awards. Autor: SITA/AP, Paul Edwards

Ku koláži fotografií, ktoré na Instagrame zverejnil, napísal aj poďakovanie za možnosť spolupracovať s Meghan. Pochvaly na Instagrame si vyslúžil od herečiek Niny Dobrev či Mindy Kaling, rovnako ako aj od stylistky a dobrej kamarátky vojvodkyne, Jessicy Mulroneyovej.

Meghan počas osláv Commonwealth Day.
Meghan počas osláv Commonwealth Day. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

Po zverejnení jeho fotografií na Instagrame bol však zasypaný aj kritikou, ba priam nenávisťou. V komentároch mu mnohí vyčítali, že daňoví poplatníci Veľkej Británie museli platiť jeho cestu do Londýna, keďže vizážista žije v New Yorku. Neprajníkom poslal odkaz: „Jasné vysvetlenie pre tých, ktorí mi posielajú nenávistné správy – žiaden britský daňový poplatník nemusel platiť za moju cestu, služby či ubytovanie počas obdobia, kedy som vo Veľkej Británii podporil svoju priateľku.“

S negatívnymi správami či nenávistnými komentármi sa musela dlhodobo potýkať aj Meghan. Ako vyplynulo z januárovej analýzy denníka The Guardian, o manželke britského princa Harryho, Meghan, vychádzalo v nedávnej minulosti dvakrát viac negatívnych článkov než pozitívnych.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Martin (@danielmartin),

Analýza potvrdzovala jeden z argumentov Meghan, ktorá sa sťažovala na prístup médií a najmä dvojaký meter britského bulváru v porovnaní s vojvodkyňou Kate. The Guardian na základe 843 článkov v 14 tlačených denníkoch zistil, že 43 percent z nich bolo negatívnych, 20 percent ich bolo pozitívnych a zostávajúce články mali neutrálne vyznenie.

Meghan sa rovnako v minulosti sťažovala, že opakovane čelila kritike za rovnaké správanie, o akom sa pri manželke princa Williama, Kate, písalo pozitívne či neutrálne. A články, ktoré zanalyzoval The Guardian naznačujú, že mala pravdu. Pokiaľ ide totiž o články z rovnakej doby, ktoré hovoria o Kate, 45 percent ich je pozitívnych, 47 percent neutrálnych a len osem percent negatívnych.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #vizáž #Londýn
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...