Je to už hotová vec! Ben Affleck a kráska De Armas si užívali v Kostarike

Už je to celkom isté! Herec Ben Affleck a jeho príťažlivá kolegyňa Ana de Armas tvoria nový párik hollywoodskeho šoubiznisu.

13.03.2020 00:04
504764361 Foto:
Herečka Ana de Armas na archívnom zábere.

Dôkazom sú zábery paparazzov, ktoré zhotovili v exotickej Kostarike a ktoré zverejnil britský Daily Mail. Práve sem sa vybral 47-ročný herec a jeho o šesťnásť rokov mladšia partnerka na romantický výlet. Dvojicu zachytili objektívy počas prechádzky po pláži. Kráčali tesne jeden vedľa druhého, Affleck kolegyňu objímal jednou rukou a dokonca jej opakovane vtisol bozk na pery.

Dvojicu už počas uplynulého víkendu zachytili objektívy na Armasovej rodnej Kube, kde spoločne navštívili reštauráciu, užili si romantickú večeru, ale tiež sa odfotografovali s fanúšikmi. Párik sa zoznámil pri nakrúcaní filmu Deep Water, pri ktorom zjavne medzi nimi preskočila iskra aj v súkromí.

Affleck a De Armas v snímke, ktorá je momentálne v postprodukcii a ktorá by mala prísť do kín v novembri, stvárňujú manželský pár tesne pred rozvodom. Aby sa mu vyhli, necháva nešťastný manžel pravidelne svoju manželku užiť si aféru bokom. Keď však začnú jej milenci jeden po druhom záhadne miznúť, stáva sa hlavným podozrivým.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #pár #Ben Affleck #Ana de Armas

+ Pitný režim je v tomto teple dôležitý, nezabúdajte nato.
Prezieravosť je vo vašej profesii dôležitá, nezabúdajte...

+ Energiu vám odoberá váš partner, robte s tým niečo.
Nemračte sa, usmejte sa a všetci vám radi pomôžu....