Vo forme! Beckham zhodil tričko, ukázal tetovanie, tehličky a tromfol aj syna

16.03.2020 11:20

Športom sa udržiava vo forme aj po ukončení profesionálnej kariéry. A nielen vo forme. Aj v dobrej nálade. Takto čelí David Beckham epidémii koronavírusu.

Futbalista David Beckham sa predvádza v...
Futbalista David Beckham sa predvádza v priestoroch štadióna MLS v Miami. Autor: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Slávny britský futbalista strávil víkend pri futbalovej lopte a v spoločnosti svojich blízkych. Paparazzovia zachytili štvornásobného otca na ihrisku štadióna MLS v Miami, ktorý zíva prázdnotou. Teda až na prominentné osadenstvo na samotnom ihrisku.

Štyridsaťštyriročný Beckham si prišiel na ihrisko zahrať v spoločnosti svojich troch synov, Brooklyna, Romea a Cruza. Okrem nich však nechýbala ani skupinka mladých futbalových talentov či skupinka priateľov, ktorých si zavolal samotný Beckham. Z diaľky ich potom pozorovala Davidova manželka a matka trojice chlapcov, dizajnérka Victoria Beckham.

Reportéri zachytili cele „družstvo“ v dobrej nálade. Beckham vyzlečený do pol pása sa preháňal po zelenej tráve a kopal do lopty akoby bol vo svojej najlepšej forme. A hoci ho obklopovali výrazne mladšie ročníky, stále im to dokázal predviesť. To je zjavne aj dôvod úsmevu na jeho perách.

Zaujme, samozrejme aj športovcova fyzická forma. Zábery na Beckhama bez trička potvrdili, že aj po štyridsiatke sa snaží udržať vo forme. Jeho potetované telo akoby nemalo ani gram tuku, brucho mu zdobia tehličky. Dokonca sa zdá, že je na tom lepšie ako jeho najstarší syn Brooklyn, ktorý v marci minulého roka dovŕšil 21 rokov.

#Telo #Miami #futbal #forma #David Beckham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj vaše telo si zaslúži dostatok času na uzdravenie, doprajte mu to.
Pozor na nákladné investície, dobre...

+ Chýbajú vám vitamíny, skúste zjesť aspoň jedno ovocie denne.
Peniaze nie sú prvoradé, ale úver splácať...