Harry Styles sa v karanténe nenudí! Učí sa posunkový jazyk

Anglický spevák Harry Styles využíva dobrovoľnú karanténu počas pandémie nového koronavírusu na naučenie nových vecí.

23.03.2020 00:00
Spevák Harry Styles v kreácii Gucci. Foto: ,
Spevák Harry Styles.

„Teraz je perfektný čas naučiť sa novú zručnosť alebo vyskúšať nové hobby alebo niečo, nie? Nemáme nič iné, len čas. Učil som sa po taliansky a tiež som si robil nejaké kurzy posunkového jazyka,“ prezradil 26-ročný interpret v rozhlasovej relácii 1Xtra Residency stanice BBC Radio 1Xtra.

Rodák z Redditchu tvrdí, že izolovať sa je trochu náročné, ale je to v poriadku. Podľa svojich slov má šťastie, pretože sa izoluje s priateľmi. „Je to zvláštny čas, ale sme jednoducho opatrní. Počúvame hudbu, hráme sa hry, robíme si masky na tvár, viete, klasické karanténne veci,“ povedal.

Harry Edward Styles sa stal známym vďaka formácii One Direction, ktorá sa preslávila v súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Na konte majú zatiaľ albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made In The A.M. (2015). Získali množstvo ocenení vrátane siedmich BRIT Awards, siedmich American Music Awards, šiestich Billboard Music Awards alebo štyroch World Music Awards. Styles vydal v roku 2017 debutovú, eponymnú sólovku, s ktorou dobyl UK Chart aj americký albumový rebríček Billboard 200. Vlani v decembri uviedol na trh druhú štúdiovku Fine Line, s ktorou sa tiež umiestnil na vrchole rebríčka Billboard 200.

Plácido Domingo sa po koncerte stretol so...
Moderátor Andy Cohen (vľavo) a jeho kolega a...
+17Spevák skupiny Rammstein Till Lindemann počas...
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #koronavírus #Harry Styles

+ Používajte jednotné produkty na citlivú pokožku, pomôžu vám.
Dnes vám do života príde zmena po ktorej ste však...

+ Dnes vás poteší nejaká správa alebo udalosť, máte sa načo tešiť.
Dokončite si prácu pred termínom, budete tak...