Členka najslávnejšej rodiny z Instagramu: Neuveríte, čo urobila synovi!

27.03.2020 00:00

Pochádza z rodiny, ktorej popularitu masívne podporili práve sociálne siete. Pri synovi sa však prejavila ako uvedomelá mama.

Televízna a instagramová osobnosť Kourtney...
Televízna a instagramová osobnosť Kourtney Kardashian. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Kourtney Kardashian, členka slávnej televíznej rodiny z reality-šou, ktorá sa s nástupom kanálov ako Instagram či Twitter zaradila medzi najznámejšie na planéte, sa nedávno priznala, že vymazala synovi Masonovi jeho vlastný Instagram.

Štyridsaťročná brunetka, ktorá je najstaršou zo sestier Kardashianových a sama má na mikroblogovacej sieti Instagram vyše 88 miliónov sledovateľov zakázala desaťročnému Masonovi jeho využívanie.

„Neopýtal sa nás, to za prvé,“ komentovala svoje rozhodnutie. „A vymazala som mu jeho vlastné konto, pretože sme sa ja a Scott (pozn. exmanžel Scott Disick) zhodli, že je naň ešte mladý,“ komentovala pre médiá členka kardashianovské­ho klanu.

„Má desať a myslím si, že aj pri Instagrame platí určitý vekový limit. Čo ma najviac desí pri deťoch a sociálnych sieťach, je to, akí útoční a zlí ľudia dokážu byť,“ pokračovala matka troch detí. Doplnila tiež, že sociálne siete dokážu veľmi rýchlo človeka „úplne pohltiť“ a pri mladšej generácii to platí ešte viac.

Len pre doplnenie, Kourtney zábery svojich detí na vlastnom Instagrame však zdieľa. Aj syna Masona.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happiest tenth birthday to the boy who changed my heart forever. No one is cooler or sweeter than you.

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zákaz #syn #Kourtney Kardashian #Instagram
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku