Hviezda Domčeku z karát s manželom: Toto ukážkové telo doma má v spálni!

30.03.2020 00:00

Herečku Robin Wrightovú poznajú televízni fanúšikovia predovšetkým zo seriálu Domček z karát. Tí, ktorí ju pozorne sledujú, však tiež vedia, že má rada mladších mužov.

Herečka Robin Wright a jej manžel Clement...
Herečka Robin Wright a jej manžel Clement Giraudet v uliciach Santa Moniky. Autor: GUED / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Hoci americká herečka bola dlhé roky vydatá za herca Seana Penna, s ktorým má dnes už dve dospelé deti, po ich rozchode sa už po jej boku objavovali len mladší partneri. Po zrušených zásnubách s kolegom Benom Fosterom, ktorý bol od nej mladší o štrnásť rokov, zakotvila po boku šarmatného Francúza. A nielen šarmantného! Aj poriadne sexy!

Tridsaťpäťročný Clement Giraudet, ktorému herečka povedala áno na privátnom obrade v roku 2018, pracoval pre módnu značku Saint Laurent a neskôr sa sústredil najmä na svoju kariéru v Los Angeles. Je zanietený fanúšik športu a miluje surfovanie, čo je láska, ktorá ich s Wrightovou tiež zblížila.

Dvojicu zachytili paparazzovia v posledných dňoch viackrát v uliciach Los Angeles. Oblečení len v športových odevoch sa vybrali na prechádzku, venčili psa či vyrazili na bicykel. Najviac však nepochybne zaujali momentky, keď sa dvojica prechádzala po ulici a Giraudet si vyzliekol tričko. Po boku svojej 53-ročnej manželky zostal len v šortkách a predvádzal svoje vyšportované a potetované telo.

Francúzsky rodák je skutočne v ukážkovej forme a udržiava ju pravidelnými športovými aktivitami, rôzneho druhu. Na jeho Instagrame sa nájdu zábery zo surfovania, krátke videa z adrenalínového bicyklovania v horách, ale tiež z fitness-centra či boxu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #sexy #Robin Wright #manžel #hore bez

+ Začnite si už teraz dávať krém s SPF, vaša pleť bude krajšia.
Oprášte staré kontakty v spoločnosti, budú...

+ Máte veľa energie, vybíjajte si ju športom.
V práci budete mať dnes kľud, nemáte sa čoho obávať.
...