Sophie Turner s manželom v karanténe? On je ako v base, ja si to užívam!

02.04.2020 12:20

Niektoré celebrity už nevedia, čo by od radosti robili v povinnej izolácii, no pre herečku Sophie Turnerovú je táto situácia hotové požehnanie. A nielen preto, lebo je tehotná.

Joe Jonas a jeho manželka Sophie Turner na...
Joe Jonas a jeho manželka Sophie Turner na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hviezda seriálu Hra o tróny prezradila v online šou moderátora Conana O'Brienna, že si odporúčaná izoláciu naozaj užíva. „Som introvert, som domased: Keby som mohla zostávať doma celý deň, tak by som to urobila. Takže vlastne je toto pre mňa úžasný stav,“ komentovala predstaviteľka Sansy Starkovej.

Celkom inak podľa jej slov prežíva situáciu jej manžel – spevák Joe Jonas. „On je taký obletovač akcií, je veľmi spoločenský. Všetko tu hrá v môj prospech a priznávam, že trochu bojujem s tým nútiť ho, aby zostal doma so mnou. Pre neho je to trochu ako väzenie, pre mňa je to skvelé,“ komentovala s humorom blondínka, ktorá sa už o pár mesiacov stane mamou.

S Jonasom sa na prvého potomka veľmi tešia a zatiaľ sa vraj nezamýšľala nad tým, ako v súčasnom stave bude prebiehať pôrod či návštevy lekárov a pôrodnice. Jej tehotenstvo prebieha bez komplikácií.

Turner sa údajne počas voľného času venuje aj čítaniu scenárov. Nové projekty však určite nezačne nakrúcať skôr ako po návrate z materskej dovolenky. Snáď dovtedy bude opäť fungovať už aj filmový a televízny priemysel, ktorý momentálne zostal v núdzovom režime práve pre pandémiu koronavírusu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sophie Turner #karanténa #Joe Jones #izolácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste spomaliť, srdce vám už jasne dalo najavo, že tempo nezvláda.
Doprajete si zdravý obed na...

+ Mali by ste začať brať život s nadhľadom, ste príliš upätá na pravidlá.
Nepodľahnite klamstvám zaručenej...