Vnučka Roberta Kennedyho a jej syn sú mŕtvi, potvrdil manžel

Manžel vnučky zosnulého politika Roberta Kennedyho Maeve Kennedy McKean vyhlásil, že jeho manželka a syn zomreli.

05.04.2020 18:07
debata (24)
Záber z Facebooku Maeve Kennedy Townsend... Foto: SITA/AP
Kennedy Townsend-Missing Relatives Záber z Facebooku Maeve Kennedy Townsend McKeanovej s jej synom Gideonom (vpravo dolu) a zvyškom rodiny.

Štyridsaťročnú McKean a jej osemročného syna Gideona naposledy videli vo štvrtok večer v kanoe v Chesapeake Bay. „Zašli príliš ďaleko a nedokázali sa vrátiť naspäť,“ povedal manžel David McKean. Pobrežná stráž následne začala prehľadávať oblasť a do pátrania sa zapojili aj člny a helikoptéry.

Manžel na sociálnej sieti Facebook najnovšie napísal, že „pozastavili aktívne pátranie“ a „šanca, že prežili je neskutočne malá“. „Je jasné, že Maeve a Gideon zomreli,“ napísal a dodal, že sa budú snažiť nájsť ich telá. Manželom sa narodili aj ďalšie dve deti – sedemročná Gabriella a dvojročný Toby.

McKean predtým ozrejmil, že jeho rodina trávila spoločné chvíle v dome jeho svokry, ktorou je Kathleen Kennedy Townsend. Jeho manželka a syn sa okolo 16:00 miestneho času hrali pri vode, pričom sa v kanoe snažili nájsť loptu, ktorá im spadla do vody.

Miestni hasiči v správe uviedli, že približne o 30 minút neskôr svedok videl niekoľko kilometrov od pobrežia dve osoby. Pobrežná stráž vyhlásila, že v ten večer fúkal vietor rýchlosťou 50 kilometrov za hodinu a vlny dosahovali výšku jeden meter. Vo štvrtok večer našli aj prevrátené kanoe.

Kathleen Kennedy Townsend pre americký magazín People potvrdila, že úrady sa v súčasnosti snažia nájsť telá obetí.

Rodina Kennedyovcov uviedla, že ich správa veľmi zasiahla. Vlani v auguste našli v Hyannis Port v Massachusetts mŕtvu 22-ročnú vnučku Roberta Kennedyho Saoirse Kennedy Hill.

24 debata chyba
Viac na túto tému: #úmrtie #vnučka #Robert Kennedy

+ Využite možnosť ráno si ísť zabehať von alebo si ísť zacvičiť jógu do parku.
Nenechajte so sebou...

+ Dávajte pozor s kým sa zoznámite a nepodľahnite vášni na jednu noc.
Naučte sa hospodáriť s peniazmi inak...