12 kíl plus! Slávna Tyra priznáva: Do týchto minibikín by sa už dnes nevošla

08.04.2020 00:00

Slávna modelka, moderátorka aj televízna hviezda Tyra Banks dlhé roky bojuje s kontrolou svojej hmotnosti. Nedávno prezradila tiež, že od posledného sexy fotenia sa jej telo poriadne zmenilo.

Banks sa ešte v roku 2019 objavila na titulnej strane magazínu Sports Illustrated. Žlté dvojdielne bikiny zahaľovali len to najnutnejšie, no za zvodnú a ženskú figúru si v tom čase 45-ročná Američanka vyslúžila stovky pochvalných komentárov a nadšenia.

Nedávno však prezradila, že za viac ako rok pribrala takmer 12 kilogramov a keď sa vyzlečie do plaviek, vyzerá rozhodne inak než na slávnej titulnej strane. „Mám veľmi zaujímavý vzťah s jedlom. Musím povedať, že v mojom živote je to jedna z najdôležitejších vecí. Práve teraz, možno by ste to nepovedali, lebo mám na sebe oblečené sako, ale som ťažšia o 11,5 kila než minulý rok na titulke slávneho plavkového magazínu,“ uviedla modelka a televízna celebrita v rozhovore pre magazín Harper's Bazaar.

Modelka a televízna osobnosť Tyra Banks na...
Modelka a televízna osobnosť Tyra Banks na ceste z trhu v Los Angeles. Autor: SPOT / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Zároveň však afroamerická kráska dodala, že neplánuje vzdávať sa jedla a stravovacie návyky nechce meniť. Jedlo si aj s celou rodinou nadovšetko užívajú. Dokonca si vraj často objednávajú jedlo z dvoch rôznych reštaurácií a potom spoločne doma ochutnávajú a porovnávajú, ktoré je lepšie.

Banksovú len pred pár dňami zachytili objektívy paparazzov na ceste z trhu v Los Angeles, kde bola nakúpiť zeleninu a vybrané potraviny. Ako si všimli médiá, modelka sa zatiaľ nebojí vyrážať do ulíc bez ochranného rúška a rukavíc, ktoré odporúčajú odborníci na ochranu pred koronavírusom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tyra Banks #nadváha #jedlo #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na pravidelný pitný režim, prestane vás bolieť hlava.
Nepodceňujte motiváciu, máte...

+ Neustále diéty vám spôsobia náhlu zmenu hmotnosti, žiaľ k horšiemu.
Prihlásite sa na online vyučovanie...