Verešová promovala a o pár dní porodí

04.07.2007 15:20

Tak sa jej to konečne podarilo. Slovenská Miss z roku 1999, modelka a momentálne aj nastávajúca mamička Andrea Verešová konečne s úspechom ukončila štúdium práva na Západočeskej univerzite v Plzni. Pôvabná Slovenka si už môže pred meno oficiálne písať titul magister.

Z Verešovej si často médiá robili posmech, keďže stále prekladala skúšky a termíny na ukončenie školy. Z niekoľkých predmetov musela robiť tiež reparát. Tieto časy sú však už minulosťou – vyzerá to tak, že obdobie tehotenstva a tým vlastne i pracovného pokoja bolo pre Andreu prínosom, aby konečne školu dokončila.

Sama však hovorí, že prednosť pred prácou dostane v najbližších mesiacoch bábätko. „Mám veľmi rada právo a v budúcnosti sa mu chcem venovať. Teraz je však prednejšie dieťa. Už sa ho nemôžem dočkať,“ prezradila Andrea, ktorá by mala prvého potomka priviesť na svet v najblížších dňoch.

Otcom je český podnikateľ a právnik Daniel Volopich, ktorého si Verešová vzala 10. marca 2007 počas pompézneho svadobného obradu na zámku Kynžvart.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie je všetko vždy len o vás, nezabúdajte na starosti vašich blízkych.
V najlepšom treba prestať, nie ste...

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk