Nová hviezda Instagramu? Johnny Depp za pár hodín prilákal 1,6 milióna fanúšikov

Niektoré slávne hviezdy Hollywoodu dlho otáľali, než si vytvorili účet na Instagrame.

17.04.2020 11:30
Johnny Depp Foto: ,
Herec Johnny Depp.

Minulý rok urobila tento krok napríklad Jennifer Aniston, ktorá, ako miláčik Ameriky, trhla dokonca rekord. Kým počet jej sledovateľov dosiahol hranicu jedného milióna, trvalo to päť hodín a šestnásť minút. Týmto časom sa zapísala do Guinnesovej knihy rekordov. Dovtedy najlepší "čas“ na zisk milióna sledovateľov mal vojvodcovský pár z Veľkej Británie. Princovi Harrymu a jeho manželke Meghan sa podarilo dosiahnuť miliónovú hranicu po piatich hodinách a 45 minútach. Aktuálne pri jej mene svieti číslo 32 miliónov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hello everyone... filming something for you now... gimme a minute

Príspevok, ktorý zdieľa Johnny Depp (@johnnydepp),

Od štvrtku je už na Instagrame aj Johnny Depp. 56-ročný herec sa svojím prvým príspevkom postaral o tisíce „lajkov“. Za 15 minút ich bolo 200 000. Pri jeho mene svieti číslo 1,6 milióna sledovateľov. Depp „zavesil“ ako prvú fotografiu na svoj profil záber z filmovačky – herec sedí v pivnici a pred ním na stole horí niekoľko sviečok. O aký film ide však fanúšikom neprezradil, len ich pozdravil a napísal, že pre nich niečo nové nakrúca.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Collaboration with my dear friend @jeffbeckofficial . Link in Bio

Príspevok, ktorý zdieľa Johnny Depp (@johnnydepp),

Následne zverejnil vyše 8-minútové video, v ktorom okrem iného ľudí povzbudil v boji s pandémiou, zároveň poďakoval za podporu počas uplynulých rokov. V tomto období zvádzal a stále zvádza súdny boj s exmanželkou, herečkou Amber Heardovou. „Pokiaľ ide o trochu osobnejšiu poznámku, ďakujem vám všetkým za láskavosť, neochvejnú podporu a silu za posledné roky.“

Tipy, ako prilákať fanúšikov na Instagrame môže prijímať od svojej 20-ročnej dcéry, herečky a modelky Lily-Rose Depp, ktorá je na tejto platforme naozaj aktívna a sleduje ju takmer 4 milióny ľudí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Johnny Depp #Instagram

+ Neznečisťujte životné prostredie, ubližujete tak aj sebe.
Nové pracovné príležitosti čakajú za dverami, tak sa...

+ Vyhnite sa kysnutému pečivu, nájdete lepšiu náhradu.
S financiami ste na tom dobre, nemáte sa čoho obávať....