Svaly ukázať, masku nasadiť! Spearsovej milenec maká aj počas korony

24.04.2020 00:00

Vzdať sa milovaného fitness alebo kardia? V prípade hviezd, ktorých "živí" telo je to skrátka nemožné. A platí to aj pre partnera speváčky Britney Spearsovej.

Model a tréner Sam Asghari počas ranného behu....
Model a tréner Sam Asghari počas ranného behu. Aj s netradičnou maskou na tvári. Autor: 007 / MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Fitness tréner a model Sam Asghari je známy nielen ako polovička slávnej popovej hviezdy, ale tiež ako príťažlivý a urastený muž. Na Instagrame má vyše milióna sledovateľov a dôvodom je nepochybne práve jeho fyzická stavba a tiež ochota deliť sa o rady a tipy na tréning. A Asghari rozhodne neplánuje prísť o svoju formu pre pandémiu vírusu Covid-19, ktorá momentálne vyčíňa v celom svete.

Asghariho zachytili objektívy paparazzov aj začiatkom tohto týždňa v uliciach Los Angeles. Ako inak, pri pravidelnom rannom behu. Rozdiel v porovnaní s tým, ako ho absolvoval kedysi, je akurát ochranný respirátor na tvári. Svalovec tak trošku s čiernym „náhubkom“ pripomínal postavu komiksového hrdinu Banea z batmanovského filmu Temný rytier povstal.

Dvadsaťšesťročný rodák z Teheránu, ktorý začal s americkou popovou princeznou Britney Spearsovou randiť už v roku 2016, je aj po štyroch rokoch stále jej verným partnerom.

Podľa správ médií bol dokonca jej najväčšou oporou, keď minulý rok musela hviezda čeliť náročným rodinným okolnostiam ohľadom zdravotného stavu jej otca.

Speváčka Britney Spears a jej partner Sam...
Speváčka Britney Spears a jej partner Sam Asghari na archívnom zábere z premiéry filmu Vtedy v Hollywoode. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Sam Asghari #maska #Britney Spears #beh

+ Neschudnete ak nebudete chcieť, sladké pochúťky vám k tomu nepomáhajú.
Nemajte strach z novej práce,...

+ Ak máte nejaký problém, riešte to so psychológom, nie je to hanba.
Hospodárte s peniazmi veľmi opatrne,...