Shakira na ulici v Barcelone! Spoznáte v nej sexi kosť zo Super Bowlu?

Kolumbijská speváčka Shakira si spolu s partnerom, futbalistom Gerardom Piquém, užila pobyt vonku podobne ako milióny Španielov po dlhých týždňoch v izolácii.

01.05.2020 00:00
1

Fotografi ich zachytili spolu s ratolesťami na ulici v Barcelone. Slávny pár sa prechádzal v spoločnosti detí – synov Sashu a Milana. Práve pre deti platili v Španielsku prísne obmedzenia, počas ktorých nemohli vychádzať von. Rodinka si tak pobyt mimo domu spoločne užila, ako však vidieť zo záberov, ani jeden z členov rodiny si zvár nechránil rúškom.

Shakira , jej partner Gerard Pique a ich dvaja... Foto: Profimedia
Shakira Shakira , jej partner Gerard Pique a ich dvaja synovi apočas prechádzky ulicami Barcelony.

Všetci boli oblečení v športovom – 43-ročná speváčka mala na sebe modré legíny, čierne športové tričko a na hlave nasadenú šiltovku. Shakira, ktorá bola vo februári spolu s Jennifer Lopezovou hviezdou vystúpenia v prestávke amerického Super Bowlu, aj na ulici ukázala sexi postavičku.

Shakira počas vystúpenia v prestávke Super Bowlu. Foto: SITA/AP
Shakira Shakira počas vystúpenia v prestávke Super Bowlu.

Práve na spomínané podujatie tvdro trénovala niekoľko týždňov a výsledky boli jasne viditeľné, keďže kostýmy oboch dám počas Super Bowlu boli naozaj úsporné a odvážne. Shakira mala na sebe kratučkú sukničku a top, ktorý jasne pritiahol pozornosť miliónov divákov na jej vytrénované bruško aj sexi stehná.

A i keď počas prechádzky na ulici predviedla Shakira svoju „obyčajnejšiu, civilnú podobu“, postavičkou stále pripomína skôr študentku, než 43-ročnú mamu dvoch detí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Super Bowl #Shakira #barcelona

+ Určite sa dnes nezabudnite nakrémovať opaľovacím krémom.
Nájdite si aspoň dočasnú prácu, kým si nevyberiete...

+ Sprchujte sa častejšie, hlavne v horúcom počasí, nie vždy len voniate.
Ak niečomu nerozumiete spýtajte sa, ste...