Mirka Partlová oslávila Deň matiek celkom nahá! Takéto je materstvo, vraví

Druhá májová nedeľa je zvyčajne oslavou materstva, dňom všetkých matiek. Sviatok si pripomínali aj mnohé známe osobnosti, niektoré z nich ako samotné mamy. Azda najviac však prekvapila herečka Mirka Partlová.

10.05.2020 16:41
debata (3)
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pre niekoho možno prekvapujúce ,odvážne , nádherné , nepríjemné alebo šteklivé ..presne také je materstvo! Ako na húsenkovej dráhe✌️ Nevedela som si to predstaviť , ale keď prišiel na svet malý mimozemšťan , všetko bolo iné a ja som už nemala strach! Lebo som vedela , že všetko spolu zvládnemeNiekedy nám to ide lepšie , niekedy horšie , ALE ide! Musí☝️Lebo je už mojou neoddeliteľnou súčasťou a keď ma objíme , je to ten najkrajší šperk okolo krku (aj keď to ešte robí omylom) Až teraz rozumiem pravým významom slov silná, trpezlivá , obohacujúca a nekonečná Taká je láska .. LÁSKA MAMY k dieťaťu , k mužovi či žene , k rodičom , k svetu..Je to to najkrajšie povolanie na svete .. ......................................................... Majme krásny a úsmevný DEŇ MATIEK ☀️ #maternity#mothersday#momlife#family#love#❤️ Photo by : @petra.bosanska ❣️

Príspevok, ktorý zdieľa ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼⱽᴬ (@partlovamirka),

Slovenská herečka a speváčka zverejnila na svojom Instagrame záber zo súkromnej kolekcie, ktorý rozhodne patrí medzi najodvážnejšie, aké mohli jej fanúšikovia vidieť. Pózuje na ňom celkom nahá, s bruškom vo vysokom štádiu tehotenstva.

„Pre niekoho prekvapujúce, odvážne, nádherné, nepríjemné alebo šteklivé… presne také je materstvo,“ napísala k záberu Partlová. „Nevedela som si to predstaviť, ale keď prišiel na svet malý mimozemšťan, všetko bolo iné a ja som už nemala strach! Lebo som vedela, že všetko spolu zvládneme. Niekedy nám to ide lepšie, niekedy horšie, ALE ide,“ doplnila ešte spokojná mama, ktorá prvého potomka priviedla na svet v decembri minulého roka.

Partlová, ktorá sa do pozornosti divákov dostala najmä vďaka seriálu Panelák, ale aj rolám v muzikáloch na Novej scéne, je vydatá za Mateja Gálisa a spokojní rodičia z času na čas zverejnia pár záberov zo súkromia. Herečka pred časom prekvapila, keď na sociálnej sieti ukázala moment dojčenia a odsávania materského mlieka. Dočkala sa mnohých nadšených reakcií mamičiek, ale tiež kritiky za predvádzanie sa. Ona sama však kritiku radšej ignoruje.

Zachytiť požehnaný stav v čase tesne pred pôrodom na pamätných záberoch je obľúbenou aktivitou mnohých žien, a nielen tých slávnych. Pred časom napríklad polonahá pózovala Branislavovi Šimončíkovi tenistka Dominika Cibulková. V minulosti si už nahé pózovanie v tehotenstve vyskúšala aj Silvia Chovancová-Lakatašová.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ani neviem čo napísať‍♀️ ale musim To , že máme nosiť rúška , sa na nás valí z každej strany , z každého jedného postu a verím , že v rámci NESEBECKOSTI a možno pre niektorých NEESTETIČNA ich nosíte My určite#ruskoniejehanba . Možno ťa až tak neochránia pred vírusom, ale určite ochrániš niekoho iného iba tým , že ho budeš mať na tvári☝️ To , že sú preplnené obchodné centrá , aby si sebeckí ľudia dali kávičku , mi zastavilo rozum Preplnené parkoviská na Železnej alebo v kúpeloch už ani radšej nepíšem‍♀️ Kým nepochopíme , že len MY VŠETCI SPOLU dokážeme toto celé ukončiť , tak sa pripravme na ešte horšie a tvdšie obmedzenia☝️Lebo na dementa fakt len bič ‍♀️ A čo sú 2 týždne??? S porovnaním s materskou a mojou celoživotnou úlohou mamy vôbec NIČ Byť doma , nemať žiadne povinnosti (s výnimkou pracujúcich) , mať čas na seba , upratať skrine , ísť na chvíľku na prechádzku do lesa mimo ľudí , variť , piecť..✌️s malým človekom to už tak ľahko nejde Prosím spamätajme sa už konečne a robme všetko preto , aby sme čo najskôr mohli byť s tými , ktorých milujeme Objať ich , vybozkávať alebo len potriasť rukou #ostavamdoma#spolutozvladneme#zdravienadovsetko#lovemyfamily#lovemylife#

Príspevok, ktorý zdieľa ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼⱽᴬ (@partlovamirka),

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #nahá #tehotenstvo #Instagram #Mirka Partlová #Deň matiek

+ Pre svoje zdravie nič nerobíte, preto ani vaše zdravie nebude nič robiť pre vás.
Buďte vďačný za skúsenosti,...

+ Zabudnite na plač, potláčať ho však nie je zdravé a tak sa radšej posťažujte.
Investovaním by ste si zlepšili...