Pratt objavil v karanténe skrytý talent tehotnej manželky! Všetci ju chcú, tvrdí

17.05.2020 12:30

Herec Chris Pratt sa opäť stane otcom, ďalšieho potomka privedie na svet jeho druhá manželka Katherine Schwarzenegger. Ako prebieha "očakávanie" v karanténe, herec prezradil v nedávnom online rozhovore.

Katherine Schwarzenegger a Chris Pratt na...
Katherine Schwarzenegger a Chris Pratt na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Hrdina filmov Jurassic Park či Strážcovia galaxie prezradil moderátorovi Billymu Bushovi, že jeho polovička má naozaj nečakané záchvaty hladu a volí bizarné kombinácie.

„Je to drsné. Kyslé uhorky a zmrzlina. Nikdy by som si nemyslel, že by mi to chutilo,“ komentoval s narážkou na to, že aj on sám občas podľahne manželkiným chúťkam.

Herec priznal, že v karanténe opäť trochu pribral. Stažovať sa však svojej polovičke už radšej neplánuje. „Nedávno som sa pristihol pri tom, ako frflem, že ma bolí chrbát a bedrá a že som trochu pribral v karanténe. Pozrela sa na mňa tak láskyplne. A mne okamžite došlo, že pred ňou fakt nemám právo sa na také niečo teraz sťažovať,“ uviedol Pratt.

S manželkou, ktorá je dcérou slávneho rakúskeho rodáka Arnolda Schwarzeneggera, strávili posledné týždne prevažne sami dvaja. A vraj si vystačili. Dokonca aj s takými činnosťami ako je pravidelná starostlivosť.

„Vyzeral som ako stroskotanec, takže jedného dňa vzala zastrihávač a šli sme na to. Odviedla skvelú prácu, je fakt dobrá. Všetci, čo ma videli, hovoria, že musí prísť aj ku nim domov a ostrihať ich. Neviem, či celkom chápu, čo znamená karanténa,“ doplnil ešte s humorom Pratt.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Katherine Schwarzenegger #hviezdne vzťahy #Chris Pratt

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...