Oblečená a predsa... skoro ako nahá! Slávna tanečnica ukázala zvodné krivky

20.05.2020 00:00

Pre ochranné rúška nie je teraz ľahké spoznať mnohé celebrity v uliciach Los Angeles. Ale tanečnicu Julianne Houghovú spoznali objektívy vraj takmer hneď. Dôvodov je viacero.

Herečka a tanečnica Julianne Hough sa cez...
Herečka a tanečnica Julianne Hough sa cez víkend objavila v uliciach LA a predvádzala svoju ukážkovú postavu. Autor: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Príťažlivá blondínka, ktorá sa objavila v porote šou Amerika hľadá talent a zahrala si aj v niekoľkých filmoch, vraj prezradilo ukážkové telo tanečnice. Hough sa od mladého veku venovala tancu spoločne so svojím bratom Derekom a postupne sa vypracovali medzi najznámejšie tanečné celebrity Ameriky.

Pohľad na krivky 31-ročnej rodáčky z Utahu naznačuje, že pohybu a tancu sa venuje pravidelne. A kombináia športovej podprsenky a legíns v telovej ružovej farbe toho veľa nezakrývala. Respektíve, priam tvorila ilúziu nahej kože, hoci veľa z nej zostalo zahalené.

Herečka a tanečnica Julianne Hough sa cez...
Herečka a tanečnica Julianne Hough sa cez víkend objavila v uliciach LA a predvádzala svoju ukážkovú postavu. Autor: LESE / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Paparazzovia, ktorí Američanku zachytili v tomto „stave“ na ulici, si tiež všimli jednu podstatnú vec. Na prste Houghovej totiž chýbala manželská obrúčka. Práve pre zväzok s hokejistom Brooksom Laichom sa meno plavovlásky objavovalo v amerických médiách v poslednom čase pomerne často. Šuškalo sa totiž o tom, že kríza, ktorú vraj prekonávali, už je zavŕšená. A nepodarilo sa ju zvrátiť.

Svedčiť o tom má aj fakt, že manželia strávili chvíle v karanténe pre pandémiu koronavírusu, každý sám. Kým Hough zostala v milovanom Los Angeles, jej mužská polovička zamierila do vidieckeho domu na samote. Houghovú tiež videli v spoločnosti iného muža.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy oblečenie #paparazzi #odhalenie #Julianne Hough #hviezdne vzťahy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Používanie okuliarov neberte na ľahkú váhu, zhoršíte tým svoj zrak.
Vytvoríte napätú atmosféru a nastane...

+ Používanie vonných olejov rozjasní nielen vaše telo ale aj dušu.
Zmeníte zaužívaný stereotyp a vycestujete...