Speváčka Sia prezradila tajomstvo! Som mamou dvoch dospelých synov

23.05.2020 00:00
Music-Grammywatch-Predictions
Speváčka Sia Furler na archívnom zábere. Autor: ,

Speváčka Sia je okrem hudobnej produkcie známa v šoubiznise aj pre svoj atypický imidž, ktorého súčasťou je skrývanie vlastnej identity. A tajomná je aj v prípade súkromia.

Až pred pár dňami americká hudobná hviezda prezradila, že v roku 2019 sa stala dvojnásobnou mamou. V jej prípade to však má istý háčik. Sia neporodila, ani nenechala náhradnú matku vynosiť jej dieťa – speváčka si totiž adoptovala dvojicu chlapcov vo veku 18 rokov.

„Mali 18, obaja majú teraz už 19. Vyrástli zo systému starostlivosti o nechcené deti a pomoc pre nich sa skončila,“ komentovala speváčka dôvod svojho rozhodnutia.

Podobne ako na Slovensku aj v USA sa dovŕšením dospelosti končí pomoc štátu deťom, ktoré vyrástli v detských domovoch a mnohé z nich sa vo veku 18 rokov vydávajú s prázdnymi rukami do bežného života. Sia sa rozhodla takéto niečo zmeniť aspoň pre dvoch mladých Američanov. „Skrátka ich ľúbim,“ doplnila.

S oboma synmi strávila interpretka hitu Titanium aj posledné týždne karantény. „Veľmi mi pomáhajú. Obaja robia veci, ktoré im prospievajú a tiež sa venujú učeniu nových vecí – vzdelávaniu, čo je pre nich veľmi dôležité,“ komentovala ešte v rozhovore pre rádio SiriusXM.

#synovia #Sia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku