Diagnóza pripravila Pariškovú o vlasy. Skúsila som punkerský štýl, odkazuje fanúšikom

21.05.2020 07:48

Začiatkom mája sympatická moderátorka prezradila, že prežíva náročné obdobie a zvádza boj s ťažkou diagnózou.

Ako dlhoročná tvár JOJ-ky prezradila, lekári jej diagnostikovali nádorové ochorenie lymfatických uzlín, primárny mediastinálny lymfóm. Ochorenie ju v máji priviedlo do Národného onkologického ústavu v Bratislave, odkiaľ sa prihlásila a svojím podporovateľom poďakovala za mnohé želania skorého uzdravenia.

Trojnásobná mama sa prostredníctvom sociálnych sietí ozvala opäť. Ako napísala, dva týždne od začatia chemoterapie jej začali vypadávať vlasy a tak sa rozhodla pre radikálny krok. „Tak už to prišlo. Dva týždne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl,“ napísala Paišková k zverejneným fotografiám, na ktorých už pózuje bez vlasov.

Aj na tieto zverejnené správy reagovalo množstvo ľudí, ktorí moderátorke a zároveň trojnásobnej mame želajú veľa síl v boji s jej diagnózou.

Obľúbená jojkárka, ktorá už o pár dní oslávi 47. narodeniny, má veľkú oporu práve v jej troch synoch – Danielovi (12), Nathanovi (7) a Gabrielovi (8) a manželovi. Minulé leto sa známa blondínka postavila po tretí raz pred oltár, „áno“ povedala Miroslavovi Polakovičovi po niekoľkomesačných zásnubách, ktoré sa uskutočnili na jar. Po jej boku sa začal objavovať v roku 2017.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rakovina #diagnóza #Aneta Parišková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše zdravotné problémy sú spojené so stresom a psychickým napätím.
Dostali ste...

+ Celý deň budete v jednom kole, zažijete dobrodružstvo spojené s adrenalínom.
V práci si...