Skončí vo väzení! Hviezda seriálu Plný dom sa rozhodla priznať k podvodu

22.05.2020 07:30
Lori Loughlin a jej dcéra Olivia Jade Giannulli
Herečka Lori Loughlin a jej dcéra Olivia Jade Giannulli, pre ktorej miesto na univerzite herečka podvádzala, na archívnom zábere. Autor: ,

Americká herečka Lori Loughlin, známa napríklad zo seriálu Plný dom a jej manžel, Mossimo Giannulli, sa rozhodli priznať k tomu, že sa snažili dostať svoje deti podvodom na prestížnu Juhokalifornskú univerzitu.

Podľa agentúry Reuters o tom informovali federálni prokurátori, podľa ktorých si obaja odpykajú niekoľkomesačné tresty väzenia.

Loughlin sa ocitla pred súdom spolu s ďalšími prevažne majetnými rodičmi, ktorí podľa vyšetrovateľov zaplatili na úplatkoch dohromady desiatky miliónov dolárov, aby zaistili svojim deťom miesto na prestížnych univerzitách.

Herečka podľa obvinenia zaplatila pol milióna dolárov, aby boli jej dve dcéry zapísané do veslárskeho tímu na Juhokalifornskej univerzite, hoci ani jedna z nich tento šport nerobila. Loughlin pôvodne tvrdila, že platby vnímala ako legálne príspevky pre univerzitu a nevedela vraj o tom, že sa jedná o úplatok.

Podľa prokuratúry vyslovili Loughlin a jej manžel súhlas s trestami väzenia v dĺžke dvoch, respektíve piatich mesiacov. Svoju vinu majú priznať pred súdom v piatok. V rovnakom prípade bola už predtým odsúdená k dvom týždňom väzenia herečka Felicity Huffman, známa napríklad zo seriálu Zúfalé manželky.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#podvod #Plný dom #Lori Loughlin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte pravidelné preventívne prehliadky u všeobecného lekára.
Doriešite finančné nezrovnalosti s...

+ Starostlivosť o pleť je dôležitá aj v chladnom počasí, hlavne na horách.
Nevnucujte svoje predstavy ľuďom...