Najsexi muž planéty je fakt pyšný otec! Radosť mu urobila najstaršia dcéra

25.05.2020 00:00
Herec Dwayne Johnson a jeho dcéra Simone...
Herec Dwayne Johnson a jeho dcéra Simone Alexandra Johnson. Autor: ,

Americký herec a wrestler Dwayne Johnson, známy aj ako The Rock, je trojnásobným otcom.

Dwayne Johnson je hrdým otcom dvoch malých dcér – Jasmine (3) a Tiany (2). Ale okrem nich je aj otcom už dospelej, 18-ročnej dcéry Simone. A práve tá mu spravila obrovskú radosť. Chce totiž ísť v jeho šľapajach a stať sa wrestlerkou. Tomuto športu, s ktorým začala už pred rokmi, sa plánuje venovať profesionálne. Za týmto účelom už podpísala zmluvu s organizáciou WWE.

Dwayne o svojich pocitoch, keď sa dozvedel túto správu, porozprával v šou Jimmyho Fallona: „Najskôr som sa cítil poctený. Moja dcéra chce nasledovať moje kroky… Ale čo je dôležitejšie … Nasledovanie mojich krokov znie možno ako klišé, ale ona chce naozaj túto kariéru. Rozhodla sa ísť svojou vlastnou cestou v tejto oblasti, čo je rovnako dôležité.“

Ako ďalej uviedol, Simone svoju prvú zmluvu ako wrestlerka podpísala už ako 16-ročná. „Medzičasom oslávila 18, ale už od 16-tich makala v ringu, preskákala si všetkým, čo to prináša – hrče aj modriny. Ale vytrvala. Som na ňu nesmierne hrdý,“ opísal 48-ročný Dwayne Johnson, najsexi muž planéty za rok 2016 podľa magazínu People.

Simone pochádza z jeho manželstva s Dany Garciovou, otcom sa vtedy stal ako 29-ročný. S druhou manželkou, Lauren Hashianovou, vychováva už spomenuté dva malé drérky, Jasmine a Tianu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Dwayne Johnson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravá strava je základ snažte sa prijímať dostatok živín pre vaše telo.
Práca nie je všetko, nezabúdajte,...

+ Zdravotne ste na tom bez problémov, čo je u vás normálna vec.
Peniaze neprídu len tak samé musíte...