Tak tomu sa hovorí krok vpred! Brad Pitt a jeho pekná pehaňa...

05.06.2020 00:00

Šumy okolo nového vzťahu Brada Pitta neutíchajú ani v čase koronakrízy.

Ba priam naopak, ešte silnejú. 31-ročná herečka Alia Shawkat ho mala podľa amerických médií navštevovať v jeho dome pravidelne aj počas koronakrízy.

S rozkošnou „pehaňou“ ho americké bulvárne médiá začali spájať už na jeseň 2019. Dvojicu zachytili spoločne aj v marci, kedy si vyrazili do reštaurácie „In-N-Out“. Ako aktuálne informuje americký magazín "Life & Style“, herečka sa často objavovala pri jeho vile v Los Feliz, čo je štvrť Los Angeles. Prichádzala na bicykli a údajne zostávala na noc.

Herečka Alia Shawkat.
Herečka Alia Shawkat. Autor: SITA/AP

Situácia dvojice sa však posúva ďalej, aspoň podľa spomínaného magazínu, ktorý cituje svoj zdroj – 31-ročná herečka sa mala k Pittovi nasťahovať. „Brad je v takom bode svojho života, v ktorom má byť a jeho veľkým záujmom je vlastné šťastie. Preto sa rozhodol zahodiť všetky obavy za hlavu a nechať Aliu, aby sa k nemu nasťahovala.“

Oficiálnym však Brad Pitt (56) svoj vzťah stále neurobil, ale podľa jeho blízkych priateľov je to len otázka času. „Jeho priatelia mu radia, aby vzťah urobil oficiálnym, ale všetko nasvedčuje tomu, že sa to napokon dostane na verejnosť samé, čo on preferuje viac,“ píše magazín Life & Style".

Alia Shawkat, 31-ročná rodáčka z Kalifornie, stojí pred filmovou či seriálovou kamerou od roku 1999. Zahrala si napríklad vo filmoch ako Zásah do vzťahu či Ženy 20. storočia. Aktívna je aj na poli seriálov – na konte má úlohy v sériách ako „Arrested Development“ či „Search Party“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Brad Pitt #Alia Shawkat
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Snažte sa konzumovať viac jedla so strukovinami.
Určite si priority a snažte sa ich dodržať a nezanedbávať...

+ Snažte sa telu dodať viac bielkovín a proteínov, hlavne na raňajky.
Kvôli práci ste veľmi zaťažený a...