Najlepšie prsia vo filme? Nosí ich Britka Keeley

Prečo by mali mať svoje prestížne ceny len seriózne filmové výkony? Pár dní po rozdaní Oscarov vyhlásili aj Anatomy Awards - ceny pre sexi herečky vo filmoch, ich proporcie aj erotické scény. Vo svojej rozhlasovej šou o nich informoval populárny Howard Stern a oznámil aj mená víťaziek jednotlivých kategórií.

29.02.2008 08:49
Keeley Hazell Foto:
Britská modelka Keeley Hazell získala cenu pre Najlepšie prsia za túto scénu vo filme Cashback.
debata

Už samotné kategórie zneli zaujímavo. Obdarené herečky súťažili o cenu pre herečku s najlepšími prsami vo filme alebo o najkrajší zadok v tanga-nohavičkách. Víťazkou prsnatej kategórie sa stala britská modelka Keeley Hazell, ktorá sa v epizódnej úlohe objavila vo filme Cashback. Ako zákazníčka sa prešla hore bez po supermarkete a hoci Oscara by za to nedostala, v jej prípade prišlo na slová uznania. Dokonca ani Howard Stern sa neostýchal a do mikrofónu zahlásil: „V živote som nevidel lepšie prsia.“

Ocenenie sa ušlo aj americkej herečke Christine Ricci. Za jej nasadenie a erotický náboj v scénach filmu Black Snake Moan dostala titul najlepšej bývalej detskej hviezdy, ktorá vyrástla do krásy. Titul najlepšieho filmu si bez debaty odniesol niekoľkominútový Hotel Chevalier – v krátkej snímke sa prvýkrát (a vraj i posledný) objavila herečka Natalie Portman. Netradičnú anketu vyhlásil autor internetového webu Mr.Skin, ktorý sa špecializuje na zbieranie erotických scén a nahoty vo filmoch.

Už pred časom však vyšiel podobný rebríček, ktorý určil poradie najlepších milostných scén pred kamerou. V ňom zvíťazila oscarová herečka Charlize Theron.

debata chyba

+ Máte len jednu šancu na zmenu, preto ju využite naozaj naplno.
Nie ste neporaziteľný, avšak vaše argumenty sú...

+ Nechudnite tak, že prestanete jesť, uškodíte tým len sami sebe.
Nezabúdajte na cestovné poistenie, doprajte si...