Melanie je stále ako moja rodina, vyhlásil Antonio Banderas o exmanželke

Ich manželstvo sa síce skončilo rozvodom, ale vzťahy medzi nimi vraj neochladli. Teda aspoň nie na priateľskej úrovni. Herec Antonio Banderas sa stále priatelí s exmanželkou Melanie Griffithovou.

10.06.2020 10:30
Melanie Griffith Foto:
Melanie Griffith a Antonio Banderas v roku 2006.

Čoskoro šesťdesiatnik Banderas priznal v televíznom rozhovore, že s bývalou manželkou a matkou jeho dcéry Stelly má veľmi vrúcne vzťahy. „Obaja by sme neradi pochovali dvadsať rokov nášho manželstva. Obaja sme ľudské bytosti, robíme chyby a toto je veľmi ľudská situácia,“ komentoval v rozhovore hrdina filmu Bolesť a sláva.

„Život, ktorý som prežil s Melanie, bol nádherný. Strávili sme solu dvadsať rokov, počas ktorých sme dávali z nás to najlepšie a prežili niekoľko výnimočných momentov, na ktoré nikdy nezabudneme,“ doplnil ešte Banderas.

Dodal tiež, že najkrajším výsledkom ich vzťahu je práve 23-ročná dcéra Stella. „Je to najúžasnejšia ‚vec‘, ktorú sa nám podarilo vytvoriť,“ komentoval herec.

Prekvapil tiež tým, že s Griffithovou udržiava pomerne blízky kontakt aj po rozvode. „Vždy, keď som v Los Angeles, idem ju navštíviť. A napríklad včera sme spolu telefonovali,“ uviedol v interview.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #vzťah hercov #Melanie Griffith #Antonio Banderas

+ Dávajte si dnes pozor na cestách, mohli by byť nebezpečné.
Pri výbere novej práce, preštudujte všetky možnosti a...

+ Pri akýchkoľvek bolestiach navštívte lekára, nezanedbávajte to.
Mali by ste začať hovoriť pravdu, vyhli by ste...