To je veľká vec! Affleckova krásna Ana sa stretla s jeho mamou, je to vážne

19.06.2020 00:00

Hoci sa o hercovi Benovi Affleckovi hovorí často ako o lámačovi ženských sŕdc, dlhé roky zostával neustále verne v ústraní po boku odlúčenej manželky Jennifer Garnerovej. Ani jeho partnerky nemali pri nej šancu.

Herec Ben Affleck a jeho partnerka Ana de Armas...
Herec Ben Affleck a jeho partnerka Ana de Armas (v strede) sa vracajú z výletu s Christine Affleckovou.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Keď sa pred pár mesiacmi začal hrdina filmu Batman verzus Superman objavovať v spoločnosti príťažlivej americko-kubánskej herečky Any De Armasovej, vyzeralo to ako ďalší románik. Ale intenzita spoločných stretnutí a vzájomná chémia naznačovala aj čosi viac.

Ana De Armas, s ktorou sa 47-ročný Affleck zoznámil pri práci na filme Deep Water, zjavne celebritného kolegu zaujala. A to až natoľko, že ju už predstavil aj vlastnej mame. Dvojica sa v spoločnosti Christine Affleckovej vybrala na krátky výlet pred pár dňami, paparazzom sa podarilo zachytiť ich pri návrate na letisko do Los Angeles súkromným lietadlom.

Tridsaťdvaročná De Armas pomáhala potenciálnej budúcej svokre s taškami, Affleck sa tiež správal ako starostlivý syn a tiež ako starostlivý a usadený muž. Z lietadla vyviedol svojich štvornohých miláčikov a pridal sa k obom dámam, ktorým tiež pomáhal s taškami.

Mimochodom, práve láska ku zvieratám vraj tiež zblížila hollywoodsku dvojicu, ktorú bolo možné aj počas pandémie koronavírusu stretávať v uliciach LA pri venčení psíkov. Uvidíme, či sa vzťah posunie do ďalšieho štádia, a síce, svadby a prípadného založenia rodiny.

Affleck je otcom troch detí, ktoré má so spomenutou ex-manželkou Jennifer Garnerovou. Možno to bude práve kráska z novej bondovky, s ktorou sa rozhodne svoje otcovské povinnosti rozšíriť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #svokra #stretnutie #láska #hviezdne vzťahy #Ben Affleck #Ana de Armas

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Pite dostatočné množstvo tekutín, je to veľmi dôležité.
S cvičením začínajte pomaly, inak by ste si mohli...