Bieber odmietol obvinenie zo sexuálneho napadnutia. Odvoláva sa na Selenu!

23.06.2020 11:25
Spevák Justin Bieber predstavil hudobný...
Spevák Justin Bieber na archívnom zábere. Autor: ,

Kanadský spevák Justin Bieber odmietol obvinenie zo sexuálneho napadnutia, ktoré sa objavilo počas víkendu na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Interpreta pritom obvinila aj druhá osoba menom Kadi, ktorá tvrdí, že ju spevák sexuálne napadol v máji 2015 v newyorskom hoteli. Na tento príspevok však nereagoval.

Interpreta počas víkendu obvinila zo sexuálneho obťažovania žena menom Danielle, podľa ktorej sa incident stal 9. marca 2014 v texaskom Houstone. Napísala, že Bieber vystúpil v malom bare a následne ju spolu s ďalšími dvoma osobami pozval do hotela. Tam s ním išla do súkromnej izby, kde ju sexuálne napadol. O prípade najprv nikoho neinformovala, no podľa jej slov už absolvovala viacero terapeutických sedení a rozprávala sa o tom aj s rodinou a priateľmi.

Bieber vyhlásil, že síce vtedy vystupoval v Austine, no sprevádzala ho jeho vtedajšia partnerka Selena Gomez a čas trávili v inom hoteli spolu s priateľmi. Svoje tvrdenia podložil aj snímkami obrazovky a e-mailmi, ktoré si vymenil s Airbnb.

„Každé tvrdenie o sexuálnom obťažovaní by sa malo brať veľmi vážne a práve preto som sa rozhodol na toto reagovať. Tento príbeh je však fakticky nemožný a práve preto budem spolupracovať s Twitterom a úradmi na právnych krokoch,“ vyjadril sa 26-ročný spevák. „Na tomto príbehu nie je ani trocha pravdy,“ napísal.

Spevákov hovorca uviedol, že sa k prípadu nebudú vyjadrovať a nemá nič, čo by dodal k vyhláseniu klienta na Twitteri.

#sexuálne násilie #obvinenie #Justin Bieber
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...