Nečakane výrazná Charlene! Nový účes ešte vylepšila, pozrite sa

26.06.2020 10:00

Po dlhšej prestávke, kedy sa princezná Charlene spolu s manželom držali mimo verejnosti, sa v posledných dňoch ukazujú pred objektívmi častejšie.

Využili príležitosť, aby na sviatok svätého Jána pozdravili z balkóna ich monackého paláca svojich spoluobčanov. Na nádvorí sa zišli desiatky ľudí, niektorí boli oblečení v tradičných krojoch a oslava sviatku sa mohla začať. Princ Albert na záver ceremoniálu zapálil aj svätojánsky oheň, čomu sa prizerali aj ich dve ratolesti.

Princ Albert, prince Jacques, princezná...
Princ Albert, prince Jacques, princezná Gabriella a princezná Charlene počas osláv v Monaku. Autor: Profimedia

Celej slávnosti sa spolu s rodičmi, 42-ročnou Charlene a o 20 rokov starším princom Albertom, prizerali aj 5-ročná princezná Gabriella a jej brat – dvojča, princ Jacques. Kráľovská rodinka stavila na istotu – ich zvolené oblečenie sa zhodne nieslo v čierno-bielych farbách.

Štyridsaťdvaročná juhoafrická rodáčka zopakovala svoj účes spred dvoch týždňov, kedy sa na verejnosti ukázala po prvý raz s vlasmi zapletenými do vrkočov úhľadne lemujúcimi jej hlavu. Podobné vrkoče mala Charlene aj tento raz, ale s istou odlišnosťou – do tváre jej padala zastrihnutá ofina. K čiernym šatám navyše zvolila výrazný červený rúž, ide odtieň, ktorý si obľúbila už v minulosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princezná Charlene #princ charles
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyskúšajte pred spaním vypiť pohár zeleného čaju, je vhodný hlavne na pleť.
Nenechajte sa odradiť, aj keď...

+ Zdravotne ste na tom bez problémov, čo je u vás normálna vec.
Peniaze neprídu len tak samé musíte...