Ruky špinavé od hliny, ale vojvodkyňa Kate boduje aj takto! Leto jej pristane

28.06.2020 14:10

Vojvodkyňa Kate (38) navštívila zariadenie podporujúce rodiny v núdzi v Norfolku.

Počas víkendu sa na oficiálnej stránke vojvodu a vojvodkyne z Cambridge objavila správa, že 38-ročná Kate počas týždňa navštívila detský hospic v Norfolku, aby tak vyjadrila vďaku takýmto zariadeniam a ich zamestnancom po celej Británii. Spolu s niekoľkými rodičmi sa pustila do práce, v záhrade pomáhala s výsadbou kvetov. Práve v sídle Anmer Hall, v Norforku, žije Kate spolu s Williamom a deťmi v čase pandémie. Ich vidiecke sídlo je od Londýna vzdialené asi hodinu cesty autom.

Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra...
Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra "The Nook" v Norfolku. Autor: Profimedia

Trojnásobná mama stavila na výsostne letný look, ktorý jej naozaj pristal. Ruku k dielu pridala s úsmevom na tvári, na sebe mala kvetované šaty v dĺžke midi značky Faithfull v hodnote 180 libier. Jemný vzor a takisto pestrá farebná kombinácia – ružovej, modrej, fialovej a bielej bola na krásny letný deň tou pravou voľbou. Hnedé vlasy padali vojvodkyni zľahka vyhladené na plecia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This #ChildrensHospiceWeek The Duchess of Cambridge, Royal Patron of @eachhospices since 2012, joined families to plant a garden for The Nook, one of EACH’s purpose-built hospices. Using plants bought during her visit to Fakenham Garden Centre last week, The Duchess worked alongside an EACH volunteer gardener and a family to plant a garden that will provide enjoyment for children and families. Throughout the pandemic EACH has continued to deliver end of life and emergency crisis care as well as bereavement support. Marking the end of Children’s Hospice Week, The Duchess also met with staff from EACH’s care and facilities teams to thank them for the incredible work that they do. Organised by the UK charity Together for Short Lives, Children’s Hospice Week 2020 celebrates and raise vital funds for the UK’s 54 children’s hospices — visit @togetherforshortlives to find out more.

Príspevok, ktorý zdieľa Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

V detskom hospici „The Nook“ prezradila usmiata manželka princa Williama aj čo-to o svojich troch deťoch počas rozhovorov s prítomnými rodičmi. Všetky tri kráľovské ratolesti – George, Charlotte, aj najmladší Louis, si podľa jej slov naozaj užívajú čas v záhrade v rodinnom sídle Anmer Hall a aktuálne sa všetci pustili do pestovania slnečníc. „Najlepšie sa darí Louisovým kvetom, z čoho je George trochu rozladený,“ odznelo z jej úst, ako informuje Daily Mail. Kate je patrónkou detských hospicov (East Anglia Children's Hos­pices) od roku 2012.

Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra...
Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra "The Nook" v Norfolku. Autor: SITA/AP, Joe Giddens
Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra...
Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra...
Vojvodkyňa Kate počas návštevy rodinného centra...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #Norfolk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte si jedálniček dopredu, budete mať aspoň v stravovaní poriadok.
V práci budete mať zlé obdobie,...

+ Urobte veľké upratovanie, v čistom prostredí ide všetko lepšie.
Strážte si svoje miesto v práci a...