Z kučeravej femme fatale je dievčatko s ježkom! Mega premena českej herečky

01.07.2020 00:00

Češka Anna Kameníková (26), ktorá sa za slobodna volala Linhartová, patrí k najvýraznejším mladým zjavom na filmovom plátne.

Pod tento fakt sa podpísal nielen jej talent, ale aj bujné vlasy, vďaka ktorým bola herečka neprehliadnuteľnou nielen pred kamerami, ale kdekoľvek sa objavila. S týmto svojím poznávacím znamením sa však rozlúčila a to dosť radikálne. Na krste nového klipu Honzu Fanty sa ukázala s novým účesom – pekná ryšavka je vystrihaná na ježka.

Anna Kameníková (rod. Linhartová) na krste...
Anna Kameníková (rod. Linhartová) na krste nového klipu Honzu Fanty v Prahe. Autor: Profimedia

Útla Kameníková prišla na podujatie v bielo-čiernej farebnej kombinácii, no najväčšiu pozornosť si nevyslúžil jej model, ale práve zmenený účes. Pritom svoje bohaté vlasy v minulosti nosila ryšavé aj blond, bohaté kučery kontrastovali s jej nežnou tvárou.

Herečka Anna Linhartová.
Herečka Anna Linhartová. Autor: Česká filmová a televízna akadémia

Diváci mohli mladú herečku vidieť vo filmoch ako Rozprávkár, Päťdesiatka či Cesta do lesa. Aktuálne sa objaví v seriálovej novinke Božena Němcová v hlavnej úlohe so 44-ročnou Aňou Geislerovou.

Herec Jiří Macháček a jeho kolegyne - Anna...
Herec Jiří Macháček a jeho kolegyne - Anna Linhartová (vľavo) a Anna Geislerová predstavili v Bratislave film Rozprávkar. Autor: Continental Film

Kameníková je dcérou českej herečky Jitky Asterovej a herectvo vyštudovala na Pražskom konzervatóriu. V roku 2017 sa vydala za umelca Jana „Stounyho“ Kameníka a prijala jeho meno.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Anna Kameníková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Byť bez zranení vám niekto nechce dopriať, dávajte si tento týždeň pozor.
Niekto bojuje o vaše miesto,...

+ Nestresujte a stravujte sa pravidelne, môžu vám inak začať vypadávať vlasy.
V práci budete mať horšie...