Jaroš krstil, doletela za ním Majka z Gurunu aj pár podprseniek

Spadla z oblakov - tak sa volá jedna zo skladieb na druhom albume speváka Mira Jaroša. Čerstvý tridsiatnik známy tiež ako finalista prvej série šou Superstar ju v utorok večer najprv naživo zaspieval a potom pripravil pozvaným hosťom prekvapenie. "Z oblakov" mu totiž spadla aj krstná mama druhého cédečka - Majka z Gurunu.

10.06.2008 22:20
Zľava: Oľga Belešová, Vlado "Rendy" Gnepa a... Foto:
Druhý album Mira Jaroša (vpravo) sa krstil mliekom priamo z mliečnej dráhy a krstnou mamou bola Majka z Gurunu (inak herečka Oľga Belešová). Ruku k dielu priložil aj producent Vlado "Rendy" Gnepa.
debata

V typickej parochni, natretá zlatistou farbou a s oranžovou pláštenkou sa po úvodných slovách herca Mateja Landla objavila známa seriálová postavička, aby zaželala všetko dobré Jarošovej hudobnej „druhotine“. Krstilo sa mliekom, vraj priamo z mliečnej dráhy a aby Majka potvrdila svoju pravosť, predviedla hosťom aj chodenie po vode.

O pár minút neskôr sa nám Majka už v civile ako herečka Oľga Belešová zdôverila, že úlohu krstnej mamy prijala, pretože má Mira Jaroša veľmi rada. „Ako človeka aj ako speváka,“ vysvetlila sympatická dáma, podľa ktorej album s názvom Tlaková níž doslova dokáže človeku znížiť tlak.

„Je to príjemná muzika, pri ktorej môžete relaxovať, ale aj variť, žehliť alebo šoférovať – skrátka, dá sa s ňou žiť,“ doplnila. Na úlohu Majky z Gurunu ju vraj prehovárať dlho nemuseli. „Som za každú srandu, tak som sa dala zamaskovať aj obliecť a pokrstili sme album,“ zhrnula s úsmevom Belešová, ktorá sa priamo z krstu ponáhľala „do ďalšej masky“. „O pár minút hrám tu neďaleko v divadle Gunagu v úplne inej úlohe,“ vysvetlila.

Dôvod na úsmev mal však aj hlavný protagonista večera – spevák Miro Jaroš. „Všetko, čo predchádzalo krstu, nevyzeralo práve ružovo, ale teraz, keď už sme pokrstili, mám fajn pocit,“ zhodnotil Jaroš. „Prišlo veľa ľudí, ktorí ma prvýkrát videli naživo, prvýkrát som tiež mohol predstaviť kapelu a dopadlo to dobre,“ uviedol pre Pravda.sk spevák, ktorého mnohí upodzrievali, že vysoké tóny v pesničke Tlaková níž naživo nezaspieva. On sám tvrdí, že strach z toho nemal. „Skôr som sa obával pasáže predtým. A navyše mi aj vyschlo v krku,“ vysvetlil Miro s úsmevom. Živé vystúpenie sa mu však celkom vydarilo a dokonca si pri ňom mohol zaspomínať na časy zo Superstar, keď ho fanúšičky ostreľovali plyšovými hračkami. Tie sa síce na krste neobjavili, na pódiu však pristálo niekoľko kúskov dámskej bielizne. 

Jaroš má v pláne má pokračovať v live koncertoch a rád by urobil mini-turné, na ktorom by mohol ešte viac spropagovať druhú nahrávku. „Mnohí ľudia ma majú stále zaškatuľkovaného z obdobia Exoteriky. Chcel by som im ukázať, že už som starší a že sa to odrazilo aj na mojich pesničkách. A rád by som tiež predstavil kapelu, uvidíme,“ uzavrel Jaroš, ktorého po úspechu singlu Tlaková níž hrajú rádiá stále častejšie aj v pesničke Obyčajný. Miro už má tip aj na tretiu skladbu, ktorú by chcel nasadiť do rádií. Možno vás neprekvapí, ak to bude práve Spadla z oblakov…

Herci Matej Landl a Oľga Belešová v prestrojení...
Oľga Belešová v prestrojení za Majku z Gurunu...
+5Spevák Miro Jaroš a herec Matej Landl.
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Prospejú vám svetlé odtiene v oblečení, omladia a osviežia postavu.
Pracovný čas si efektívne rozdelíte a omnoho...

+ Nevoľnosť pocítite hlavne pri cestovaní lietadlom, pomôžte si liekmi.
K pracovným vzťahom sa vyjadrujte...