Nový párik na obzore? Paparazzovia načapali Kapitána Ameriku s touto kráskou

07.07.2020 13:49

Po rozchode s komičkou Jenny Slateovou sa zdalo, že je herec Chris Evans dlho single. Dlho, ale nie navždy. Amerického fešáka načapali v spoločnosti krásnej dámskej spoločnosti. A neuveríte, o ktorú hviezdu ide.

Herečka Lily James na premiére filmu Yesterday.
Herečka Lily James na premiére filmu Yesterday. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Evansa odfotografovali v noci počas uplynulého víkendu reportéri v Londýne, kde sa najprv objavil v jednom z opäť otvorených barov, aby následne zamieril do luxusného hotela.

Na oboch miestach mu spoločnosť robila britská herečka Lily James, tunajšiemu divákovi známa napríklad zo seriálu Panstvo Downton či ostatného filmového spracovania Popolušky. Dvojica podľa očitých svedkov vošla do hotela rôznymi vchodmi, aby odpútala pozornosť. To už však bolo neskoro.

Herec  Chris Evans.
Herec Chris Evans. Autor: SITA/AP, Ken McGagh

Pôvabná Lily James vyzerá na nie celkom ostrých záberoch paparazzov naozaj príťažlivo. Má na sebe saténové červené šaty a sandáliky na podpätku. Herec Evans, známy najmä ako marvelovský Kapitán Amerika, sa tiež nahodil a po Londýne sa pohyboval v elegantnom obleku.

Britku Jamesovú dlhé roky spájal vzťah s iným hereckým kolegom – krajanom Mattom Smithom. Naposledy ich však videli v marci tohto roka a podľa viacerých zdrojov z okolia sa partneri po bezmála šesťročnom vzťahu rozišli. Ak má naozaj blízko k Evansovi, ako to naznačuje britský bulvár, tak Lily James dlho sama nezostala. Ale niet sa vlastne ani čo diviť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #paparazzovia #Lily James #Chris Evans
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...