Šťastný úsmev, z tváre srší spokojnosť: Čaputová zverejnila záber s partnerom!

09.07.2020 11:27

Súkromie si síce slovenská prezidentka Zuzana Čaputová stráži, ale záujem verejnosti aj médií je v tejto oblasti tiež značný. Najmä, keď pred časom potvrdila nový vzťah. Teraz zverejnila oficiálny záber s partnerom.

Hlavu slovenského štátu sprevádzal niekdajší člen jej tímu a momentálne jej partner v súkromí Juraj Rizman na predstavení v divadle GuNaGu. Zuzana Čaputová zverejnila na svojom oficiálnom profile na Instagrame fotografiu, kde sedí v hľadisku a usmieva sa do objektívu. Po jej boku rovnako spokojne a šťastne vyzerá aj Rizman.

„Ľahkosť, inteligentný humor, skvelé herecké výkony. Po dnešku mi veľmi dobre padlo predstavenie divadla Gunagu – Herečky (miluj blížneho svojho). Vážené umelkyne a umelci, ďakujem vám,“ napísala na Instagrame slovenská prezidentka, pričom okrem fotografie s jej súčasným partnerom nechýbajú ani zábery zo stretnutia s hercami (preklikáte si ich šípkou vpravo v odkaze z Instagramu).

Prvýkrát po dlhom čase na nich nemá Čaputová ochranné rúško na tvári a napriek opatreniam, ktoré nastavil jej tím aj v zákulisí pri stretnutí s hercami, sa neváhala pozdraviť a objať s herečkou Zuzanou Kronerovou či Gabrielou Dzuríkovou. Nechýbal ani Viktor Horján alebo režisér Viliam Klimáček.

Herci predstavenie odohrali v priestoroch Zichyho paláca a fotografiu s hlavou štátu zdieľali tiež na svojom profile.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnešné HEREČKY sme hrali v Zichyho paláci a čakalo tu aj nás veľmi milé prekvapenie

Príspevok, ktorý zdieľa GUnaGU (@divadlo_gunagu),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zuzana Čaputová #predstavenie #Juraj Rizman #Instagram #divadlo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Udržujte si vnútornú harmóniu a doprajte si prirodzený pohyb.
Niekto z kolegov v práci sa vám pokúsi...

+ Každá nezadaná žena by mala myslieť na chránený sex, nebuďte výnimkou.
Preverte cestovnú...