Blondínka Jessica Simpson má 40-ku! Oslávila ju v džínsoch starých 14 rokov

Kedysi absolútny miláčik a ostrosledovaná celebrita Ameriky, dnes najmä mama, manželka, dizajnérka a najnovšie aj jubilantka je Jessica Simpson. V piatok 10. júla oslávila 40. narodeniny.

12.07.2020 10:00

Rodáčka z Texasu pri tej príležitosti urobila zaujímavý „experiment“. Na svojom Instagrame sa totiž odfotila v modeli starých džínsov, ktoré vraj uchovávala v skrini celé roky. „Mala som tieto džínsy True Religion v skrini dlhých štrnásť rokov (nepreháňam). A povedala som si, že keďže mám pred sebou posledné hodiny mojich 30 plus, dám im ešte jednu šancu. Ahoj štyridsiatka, teší ma,“ napísala plavovláska k fotografii, podľa ktorej sú jej nohavice stále ako uliate.

Treba však tiež podotknúť, že Simpson nebola vždy v takej ukážkovej forme. Iba nedávno v otvorenej spovedi hviezda prezradila viacero tajomstiev zo svojho súkromia. Tie sa týkali jej vzťahov s mužmi, pocitu závislosti, zneužívania v detstve či problémov s alkoholom a liekmi. Prekonávala ich dokonca ešte v čase, keď už bola mamou prvej dcéry a manželkou hokejistu Dereka Johnsona.

Herečka Jessica
		Simpson si na večeru Bieleho...
Jessica Simpson a Eric
		Johnson - máj 2014.
+8 Jessica Simpson - rok
		2011.

Dnes však štyridsiatnička, ktorej sa podarilo začiatkom nového milénia uspieť na obrazovkách aj v hitparádach a tiež si podmaniť „generáciu MTV“ účinkovaním v jednej z prvých celebritných reality-šou, naznačuje usporiadný život a spokojnosť aj šťastie v súkromí.

My jej držíme palce, aby to tak vydržalo čo najdlhšie. V galérii si môžete pozrieť aj staršie zábery jubilantky Simpsonovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #postava #kariéra #jubileá hviezd #Jessica Simpson #džínsy

+ Po práci si oddýchnite, niečo na vás lezie, nenechajte to zájsť ďaleko.
Ak práca volá, okamžite choďte, budete...

+ Nestresujte sa zbytočnosťami, neprospieva to vám ani blízkej rodine.
Nešetrite na veciach, ktoré potrebujete na...