Kate a William síce na kráľovskej svadbe chýbali, na nevestu Beatrice však nezabudli

20.07.2020 12:15

Piatková prekvapivá svadba princeznej Beatrice a jej manžela Edoarda Mapelliho Mozziho sa síce uskutočnila bez prítomnosti médií, bez odozvy ostatných členov britskej kráľovskej rodiny však nezostala.

Hoci s istým oneskorením, ale predsa, sa o slovo prihlásil princ William s manželkou, rovnako ako aj princ Charles s vojvodkyňou Camillou.

O svadobné fotografie princeznej Beatrice a...
O svadobné fotografie princeznej Beatrice a Edoarda Mapelliho Mozziho sa postaral Benjamin Wheeler. Autor: SITA/AP, Benjamin Wheeler

Vnučka britskej kráľovnej Alžbety II. a realitný magnát sa zosobášili v piatok počas súkromného obradu v Kráľovskej kaplnke všetkých svätých na hrade vo Windsore. Svadba britskej princeznej Beatrice a milionára Edoarda Mapelliho Mozziho sa mala pôvodne uskutočniť 29. mája, pre korovakrízu však museli mladomanželia počkať na náhradný termín.

Dva dni po svadbe sa s blahoželaním prihlásili princ William s manželkou, mladomanželom poslali odkaz cez Instagram-Stories na svojej oficiálnej stránke. „Srdečné blahoželanie Jej výsosti, princeznej Beatrice a pánovi Edoardovi Mapelli Mozzimu, ktorí sa v piatok počas malej, súkromnej ceremónie v Kráľovskej kaplnke všetkých svätých na hrade vo Windsore, zosobášili.“ K blahoželaniu pridali aj oficiálne fotografie, ktoré Buckinghamský palác zverejnil v nedeľu. Postaral sa o ne fotograf Benjamin Wheeler.

S blahoželaním sa prihlásili princ William s...
S blahoželaním sa prihlásili princ William s manželkou, mladomanželom poslali odkaz cez Instagram-Stories Autor: Instagram/kensingtonroyal

Keďže princ Harry s manželkou Meghan prestali Instagram „sussexroyal“ používať v marci, oficiálne správy sa na ňom už neobjavujú. Ako však informuje magazín Magazin Town & Country, manželia zaslali z Kalifornie srdečné želania čerstvým manželom iným spôsobom, osobnejším.

O slovo sa prihlásil aj princ Charles s manželkou Camillou – išlo však len o stručné a zdvorilé želanie všetkého dobrého so zverejnenou svadobnou fotografiou nevesty Beatrice s manželom.

Na svadbe bola prítomná aj Alžbeta II. spolu s manželom, princom Philipom a blahoželanie sa objavilo aj na Instagrame Buckinghamského paláca.

O svadobné fotografie princeznej Beatrice a...
O svadobné fotografie princeznej Beatrice a...
+1Buckinghamský palác zverejnil svadobné...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #princezná Beatrice #kráľovská svadba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte pravidelné preventívne prehliadky u všeobecného lekára.
Doriešite finančné nezrovnalosti s...

+ Prechladnete, a to len z toho dôvodu, že sa nesprávne obliekate.
Nedôverujte ľuďom, ktorých...