Najprv preteky s princeznou, potom... McGregora pristihli pri radovánkach na jachte

Cez víkend ukázal tvár starostlivého otca, ale už o pár hodín sa zápasník Conor McGregor znovu prezentoval ako poriadny provokatér. A sekundovala mu pritom aj jeho životná partnerka Dee Devlin.

21.07.2020 11:20
debata (1)
zväčšiť Zápasník Conor McGregor a jeho manželka Dee... Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia
Conor McGregor a jeho manželka Dee Devlin Zápasník Conor McGregor a jeho manželka Dee Devlin sa vrhli na sexuálne hry bez ohľadu na dotieravé objektívy. Zdá sa, že ich prítomnosť ich ešte posilnila.

Dvojicu totiž zachytili paparazzovia na luxusnej jachte v Monte Carle a podľa záberov sa zdá, že priamo pod holým nebom sa spoločne rozhodli venovať až príliš intímnym záležitostiam. McGregor sa najprv len nežne túlil ku svojej životnej družke, bozkával ju a objímal. V jednom momente sa však Devlin presunula smerom nižšie k jeho rozkroku a McConora zjavne začala sexuálne uspokojovať.

Usmiaty športovec siahol po deke, aby partnerke zakryl hlavu, no musel si byť dobre vedomý toho, že ho sledujú dotieravé objektívy fotoaparátov. Svedčia o tom aj jeho sebavedomé pohľady priamo do objektívu. Paparazzov si všimla aj Devlin, ani pre ňu to však očividne nebol problém. (Pre explicitný obsah vyberáme len fotografiu, ktorá zachytáva pár pred sexuálnou aktivitou).

Zaujímavosťou pritom je, že asi len pár hodín pred týmto „incidentom“ sa slávny zápasník stretol s monackým kniežaťom Albertom a jeho manželkou, princeznou Charlene. Štyridsaťdvaročná Charlene si dokonca s McGregorom zmerala sily v rámci súboja na vodných bicykloch, ktorý je súčasťou charitatívnej aktivity monackej kniežacej rodiny.

V jednom momente to dokonca vyzerá tak, že Charlene dobieha o desať rokov mladšieho športovca a na vytýčenej trase ho napokon predbehne. McGregor však zabral a do cieľa sa za potlesku a povzbudzovania manželky Dee dostal ako prvý.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Conor McGregor

+ Dnes budete mať dosť energie na všetko, nemáte sa čoho obávať.
Nezaoberajte sa prácou ľudí okolo vás, riešte...

+ Odložte telefón a všetky obrazovky, nechajte svoje oči aj oddychovať.
Pri práci sa sústreďte na úlohy, ostatné...