Laurinová sa 50-ky báť nemusí! Aha, aká je kočka. Môže konkurovať svojej dcére

27.07.2020 00:00

Známe české tváre sa nechali vidieť na podujatí televízie Prima, ktoré sa konalo pred pár dňami v Prahe.

Medzi hosťami nechýbala ani herečka Sabina Laurinová, ktorá je dlhoročnou tvárou televízie. Je hviezdou sledovaného seriálu Modrý kód, koncom augusta sa objaví aj ako jedna z hlavných tvárí seriálovej novinky s názvom Sestričky Modrý kód.

Sabina Laurinová s dcérou Valentýnou na...
Sabina Laurinová s dcérou Valentýnou na podujatí televízie Prima. Autor: Profimedia

Pred objektívmi fotografov sa herečka striedala s ďalšími známymi tvárami televízie ako Eva Perkausová, Roman Šebrle, Adéla Gondíková, Roman Skamene a mnohými ďalšími. Okrem hereckých kolegov si však po boku známej blondínky, ktorá v apríli oslávila 48. narodeniny, zapózovala aj jej dcéra Valentýna. 18-ročná slečna sa usmievala po boku slávnej mamy. Ako vidieť, z blondínky sa stala tmavovláska – ešte pred pár mesiacmi mala totiž Valentýna podobnú farbu vlasov ako jej mama. Otcom peknej študentky je český spevák Pepa Vojtek. Okrem Valentýny vychováva sympatická česká hviezda aj mladšiu dcéru Maju (11).

Obe dámy na podujatie dorazili v čiernej – takmer 50-ročná Laurinová mala na sebe šaty na tenučkých ramienkach so štedrým výstrihom. Niekdajšia slávna predstaviteľka rozprávkových princezien sa rokmi takmer nemení a zostáva verná aj svojmu účesu.

Sabina Laurinová v seriáli Modrý kód.
Sabina Laurinová v seriáli Modrý kód. Autor: Prima

Obľúbená herečka pred časom priznala, že je rada, že sa po nútenej prestávke spôsobenej koronakrízou mohla vrátiť pred kamery. Doma si totiž počas dvoch mesiacov pauzy užila všetky možné úlohy. „Bola som kuchárka, upratovačka a učiteľka. A to bolo asi to najhoršie. Nie som si istá, či sa nám doteraz podarilo nájsť systém. Klobúk dolu všetkým rodičom, ktorí to s deťmi zvládali, navyše, ak mali prácu,“ opísala hviezda seriálu Modrý kód.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Sabina Laurinová #Prima

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...