Takto prezidentku Zuzanu Čaputovú často nevidieť! Z elegantnej dámy je turistka

27.07.2020 08:37

Prezidentka Zuzana Čaputová pozdravila Slovákov z dovolenky.

Dovolenkuje na Slovensku! Prezidentka Zuzana Čaputová si za miesto letného relaxu zvolila Vysoké Tatry, podobne, ako mnohí Slováci. Situácia s ochorením covid-19 nie je vo svete priaznivá, preto sa ponúka možnosť tento rok spoznávať najmä kúty našej krajiny. Prezidentku Čaputovú zlákala letná turistika. Slovákom sa prihovorila prostredníctvom facebooku, zábery zverejnila aj na Instagrame.

„Pozdravujem z dovolenky v Tatrách. Toľko krás a zaujímavých miest máme doma. Stále je dôvod, prečo sa sem vracať, stále je čo objavovať. Skvelí ľudia a nádherná príroda. Vážme si ju, rešpektujme a chráňme. Aké krásy Slovenska plánujete cez leto navštíviť?“ Pridala niekoľko fotografií, záberom z Tatier sa pochválil aj partner Zuzany Čaputovej, ekologický aktivista Juraj Rizman.

Elegantné modely šiat tak nechala Zuzana Čaputová doma a na záberoch sa ukázala tak, ako ju často nevidieť – v pohodlnom turistickom oblečení. Pózovala spolu s dcérami, Emou a Leou, takisto s partnerom Jurajom Rizmanom, s ktorým sa ukázala už na viacerých podujatiach. Napríklad pred dvoma týždňami si dvojica vychutnala kultúrne podujatie, kedy ruka v ruke navštívili divadelné predstavenie Herečky. To herci odohrali v priestoroch Zichyho paláca. Následne ich prezidentka pozdravila a poďakovala za skvelý zážitok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #Zuzana Čaputová #Vysoké Tatry #dovolenka

+ Ak v práci nestíhate jesť, privstaňte si a doprajte si bohaté raňajky, sú dôležité.
S financiami na tom...

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...