Zmije! Aj tak nazývali priatelia Harryho a Meghan niektorých predstaviteľov paláca

27.07.2020 11:00
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa...
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu na archívnej snímke. Autor: ,

Kniha s názvom Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family by sa mala oficiálne dostať na trh 11. augusta. Prináša šokujúce informácie.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu odmietli, že by prispeli k vzniku knihy o ich živote v britskej kráľovskej rodine. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Kniha s názvom Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family, z ktorej ukážky vychádzajú v denníku Times, by sa mala oficiálne dostať na trh 11. augusta. Autori publikácie Omid Scobie a Carolyn Durand v nej okrem iného opisujú rastúce napätie medzi Sussexovcami a ďalšími členmi rodiny, pričom ich priatelia údajne nazývali niektorých predstaviteľov paláca „zmije“. S rodinou princa Williama sa vraj Harry a Meghan už v marci takmer nerozprávali.

Hovorca Sussexovcov, ktorí v súčasnosti žijú v Kalifornii, sa však vyjadril, že vojvoda a vojvodkyňa neposkytli autorom žiadny rozhovor a kniha vychádza len z vlastných zážitkov autorov počas ich pôsobenia medzi novinármi venujúcimi sa kráľovskej rodine.

Autori tiež v knihe tvrdia, že Harry a Meghan mali pocit, že ich výhrady v rodine neberú vážne a tiež, že o nich zámerne poskytujú informácie novinárom. „V paláci pracovala len hŕstka ľudí, ktorým mohli veriť,“ napísali.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu odstúpili z pozície vyššie postavených členov kráľovskej rodiny 31. marca a prestali tak plniť povinnosti v mene kráľovnej Alžbety II. Jedným z dôvodov bol pravdepodobne intenzívny tlak médií, ktorému pár čelil.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #princ Harry

+ Ak v práci nestíhate jesť, privstaňte si a doprajte si bohaté raňajky, sú dôležité.
S financiami na tom...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...