Johnny Depp je beznádejný závislák, stráca sebakontrolu, tvrdí právnička

Právnička britského denníka The Sun Sasha Wass označila amerického herca Johnnyho Deppa za "beznádejného závisláka", ktorého násilné správanie voči bývalej manželke Amber Heardovej bolo poháňané sexizmom a takisto toxickou kombináciou alkoholu, drog, žiarlivosti a hnevu.

29.07.2020 00:00
Johnny Depp Foto: ,
Johnny Depp počas súdneho pojednávania v Londýne.

Súd prerokúva Deppovu žalobu na britský bulvárny denník The Sun kvôli článku, ktorý ho označil za manželského násilníka. Článok vychádzal z obvinenia, ktoré v súvislosti s hollywoodskym hercom vzniesla práve jeho bývalá žena, herečka Amber Heard. Depp všetky obvinenia popiera. Proces sa končí v utorok, keď svoju záverečnú reč prednesie zástupca Johnnyho Deppa. Rozhodnutie v prípade sa ale očakáva až za niekoľko týždňov.

„Niet pochýb o tom, že pán Depp pravidelne a systematicky napádal svoju manželku,“ uviedla v záverečnej reči Wass. „Takže charakterizovať ho ako manželského násilníka bolo úplne presné,“ dodala. Hollywoodskeho herca nazvala „beznádejným závislákom, ktorý opakovane strácal sebakontrolu a schopnosť kontrolovať svoj hnev“. Tiež dôkazy predstavené na súde podľa nej takisto jasne ukázali, že k násilnostiam dochádzalo najmä pod vplyvom alkoholu a drog.

Depp a Heard sa spoznali pri nakrúcaní filmu Rumový denník v roku 2011. Vzali sa v roku 2015. O 15 mesiacov neskôr požiadala herečka o rozvod a v roku 2016 prvýkrát spomenula domáce násilie. Podľa tvrdení, ktoré na súde zazneli, ju ale 57-ročný herec začal fyzicky napádať už o tri roky skôr.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Johnny Depp #Amber Heard

+ Opatrnosti v oblasti zdravia nikdy nie je dosť, myslite nato.
Nepreháňajte to s prácou, nemuselo by to pre vás...

+ Po prebudení si dajte pohár studenej vody, naštartuje vás do nového dňa.
Nezabúdajte si plniť svoju prácu,...