Tretie rande Harryho s Meghan? Spoločná noc v africkej divočine! Ale luxusne, pozrite sa

29.07.2020 09:55
Prince Harry a Meghan Markle
Prince Harry a Meghan Markle na archívnej snímke. Autor:

Jedno pikantné odhalenie za druhým! Práve tie prináša kniha Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family, ktorá vyjde v auguste.

Úryvky z nej sa však už objavujú v britských médiách. A hoci vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu odmietli, že by prispeli k vzniku knihy o ich živote v britskej kráľovskej rodine, o čitateľov má zrejme aj tak postarané.

Noviny The Times uverejnili aj pasáž o tom, ako prežili zaľúbenci ich tretie rande. Na kino a následnú lepšiu večeru zabudnite. Ak sa totiž niekto dostane na tretie rande s britským princom, je to o niečom inom. Harry zobral vtedy ešte herečku zo seriálu Kravaťáci na nečakaný výlet do Botswany.

Keďže herečka žila v Toronte, Harry ju požiadal, či by priletela do Londýna a on sa postará o zvyšok. „Po prílete do Londýna strávila noc v Kensingtonskom paláci a nasledujúce ráno už letela smerom do Johannesburgu. Potom ich čakal 2-hodinový let na letisko v Maun. Odtiaľ zamierili na safari v Botswane. Ubytovali sa v jednom z luxusných zariadení priamo na safari, kde noc stojí takmer 2 000 dolárov,“ píše sa v úryvku z knihy, ktorý zverejnil The Times. Išlo o safari camp Meno A Kwena v africkej Botswane, rozprávkové miesto, ktoré ponúka dostatok príležitostí na vychutnávanie si blízkej a nádhernej divočiny, ale s dôrazom na luxus ubytovaných hostí.

Spomínaná kniha, v ktorej jej autori – Omid Scobie a Carolyn Durand okrem iného opisujú aj rastúce napätie medzi Sussexovcami a ďalšími členmi rodiny, vyjde 11. augusta. Hovorca Sussexovcov, ktorí v súčasnosti žijú v Kalifornii, sa však vyjadril, že vojvoda a vojvodkyňa neposkytli autorom žiadny rozhovor a kniha vychádza len z vlastných zážitkov autorov počas ich pôsobenia medzi novinármi venujúcimi sa kráľovskej rodine.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Meghan #princ Harry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Športové aktivity prenesiete do bežného života a zlepšíte svoj štýl.
V zamestnaní sa nemusíte...

+ Čerstvé ovocie a šťavy vám spestria stravovanie a zlepšia kondíciu.
V práci sa veci pohnú dopredu a vy...