Moderátorka Barbora Krajčírová sa dočkala! Už sa teší z druhého potomka

30.07.2020 08:37
Barbora Krajčírová (Rakovská)
Moderátorka Barbora Krajčírová (Rakovská). Autor:

Baby boom je plnom prúde! Po Márii Čírovej sa z ďalšieho potomka reší aj moderátorka Barbora Krajčírová (rodená Rakovská).

33-ročná moderátorka Barbora Krajčírová je už dvojnásobnou mamou. K dcérke Amii pribudol malý braček. Správou sa pochválila fanúšikom sama moderátorka, ktorá na Instagrame zverejnila fotografiu s jej malým pokladom v pôrodnici.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Druhé životné požehnanie... ďakujem Ti život Kristián Krajčír vitaj na tomto svete ❤️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Krajčírová (@barbora.krajcirova),

„Druhé životné požehnanie. Ďakujem, Ti, život. Kristián Krajčír, vitaj na tomto svete,“ napísala sympatická blondínka k zverejnenému záberu.

V stredu sa trojnásobnou mamou stala aj speváčka Mária Čírová, ktorá takisto priviedla na svet synčeka. Ten pribudol k dcérke Zoe a synovi Hugovi.

Krajčírová je okrem Kristiána aj mamou 9-ročnej dcérky Amie, ktorej otcom je jej bývalý partner, hudobník Tomi Popovič (42), s ktorým moderátorka žila niekoľko rokov. Po rozpade ich vzťahu v roku 2017 našla moderátorka lásku opäť a na jeseň 2018 sa nečakane vydala. „Áno“ si vymenila s bratislavským komunálnym politikom Ľubošom Krajčírom a prijala aj jeho priezvisko. Správu o druhom tehotenstve Krajčírová zverejnila vo februári počas živého vysielania v Rádiu Jemné, kde pracuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Barbora Krajčírová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...

+ Chýbajú vám vitamíny, skúste zjesť aspoň jedno ovocie denne.
Peniaze nie sú prvoradé, ale úver splácať...